Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Beydağ’da Çocuklara Steril Maske ve Hikaye Kitabı Dağıtıldı

Beydağ’da Çocuklara Steril Maske ve Hikaye Kitabı Dağıtıldı
Reklam

Beydağ’da uzun bir aradan sonra sokağa çıkan çocuklara Başkan Yılmazlar  ve Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç. tarafından steril maske ve kitap sürprizi yapıldı.

Beydağ’da uzun bir aradan sonra sokağa çıkan çocuklara Beydağ Belediyesi tarafından steril maske ve kitap sürprizi yapıldı.

Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar  ve İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması getirilen ve 53 gün sonra ilk defa sokağa çıkan çocuklarla oyun parklarında bir araya geldi.

Tedbirlere uymaları gerektiği konusunda çocuklara hatırlatmalar yapan Yılmazlar ve Kılıç “Çocuklarımızı çok özlemişiz, onların cıvıltı sesleri ile dolup taşan parklarımız bir müddet sessizliğe büründü. Ancak alınan tedbirler çerçevesinde 0 – 14 yaş grubundaki çocuklarımız 11.00-15.00 saatleri arası, belirli tedbirler çerçevesinde dışarıya çıktılar. Buradan da gördüğümüz üzere, çocuklarımız gerçekten bilinçli ve tedbirlere uyması gerektiğinin farkında. Özverili davranışlarından dolayı hepsine teşekkür ediyorum. Bir müddet daha, tedbirleri aralıksız uygulamaya devam edeceğiz. Bir çocuğun yüzüne bakmak, onun gözlerindeki ışığı görmek, küçük mutluluklarıyla mutlu olabilmek çok güzel.Hep birlikte daha güzel günler göreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Parkta çocuklar ile kısa bir süre sohbet eden Başkan Yılmazlar  ve Kılıç çocuklarla hatıra fotoğrafı çekildi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ