Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Erdan, Maske Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Erdan, Maske Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Reklam

CHP İzmir  Milletvekili   Sevda  Erdan  Kılıç   Ödemiş  ziyaretleri  kapsamında  Ödemiş Belediye  Başkanı  Mehmet  Eriş  ile  birlikte  Ödemiş’te  maske   dikiminde  gönüllülük  esasıyla, çalışan  Ödemiş  Halk  Eğitim  Merkezinin   maske diken   gönüllü   eğitimcilerinin çalışmalarını yerinde inceledi.

Ödemiş  Belediye   başkanı  Mehmet  Eriş “Ödemiş Belediyesi Halk Eğitimi Merkezi ve Gönüllülerle birlikte dayanışma içinde çalıştığı maske üretim atölyesi oldu. Ödemişten dayanışma örneğinin  en güzel çalışmalarını  bir kez daha  yerinde  gördük.   Tüm  Ödemiş  Halk  Eğitim Merkezinin   tüm ailesine   burada  ilçemiz  adına  gösterdikleri  bu hassas   ve gönüllülük esasını  taşıyan çalışmalarından   dolayı  kendilerine  teşekkür ediyorum.” Dedi.

“DEĞERLİ  EĞİTİMCİLERİMİZ VE GÖNÜLLÜ  GRUPLAR BİRLİKTELİK  ÖRNEĞİ  VERİYORLAR.”

Korona  Virüs  salgını nedeniyle  zor günlerde  eğitimcilerin  ve ayrıca  gönüllülerin de bu işe destek verdiklerini  ifade eden  Ödemiş Belediye Başkanı  Mehmet  Eriş “Burada  böyle  zor günlerde insanlarımız  paylaşım  yapma  ve birlikteliğe imza atma  duyguları içinde  olmalarının önemli olduğunu  düşünüyorum.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ