Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Tire’de Etkinliklere Katılan Gençlere Hediyeleri Teslim Edildi

Tire’de Etkinliklere Katılan Gençlere Hediyeleri Teslim Edildi
Reklam

GELECEĞE MEKTUP ve YETENEĞİNİ PAYLAŞ ETKİNLİKLERİNE KATILDILAR HEDİYELERİNİ ALDILAR

Tire Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için düzenlediği etkinliklere katılan gençlere hediyeleri adreslerinde teslim edildi.

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın eşi Necibe Duran yarışmaya katılan öğrencileri evlerinde ziyaret edip hediyelerini takdim etti.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında, gençlerimizin milli ve manevi duygularını canlı tutmak, dilimizin doğru ve etkin şekilde kullanılmasını teşvik etmek, düşünen ve yazan gençliğin oluşumuna katkı sağlamak ve onların yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla düzenlenen “Gençlerden Geleceğe Mektup” ve “Yeteneğini Paylaş” etkinliklerine katılan gençlere Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın “Gençlere Mektubu”, “Türk Bayrağımız” ve “Nutuk” kitabından oluşan hediye seti tek tek adreslerinde teslim edildi.

Hediyelerini sosyal medya üzerinden paylaşan gençler Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ve eşi Necibe Duran’a teşekkür etti.

Başkan Duran da bir açıklama yaparak “Etkinliklerimize katılan tüm gençlerimize, onların eğitimini üstlenen öğretmenlerimize ve onları yetiştiren kıymetli ailelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ