Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Yılmazlar, Sokak Sokak Gezip 19 Mayıs’ı Kutladı

Yılmazlar, Sokak Sokak Gezip 19 Mayıs’ı Kutladı
Reklam

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle tedbirler çerçevesinde kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kamyonet kasasına çıkarak mahalle mahalle gezip vatandaşların bayramını kutladı.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle tedbirler çerçevesinde kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla sokaklara çıkarak mahalle mahalle gezip vatandaşların bayramını kutladı.

Belediye araçlarıyla oluşturulan kortejde vatandaşlara seslenen Başkan Yılmazlar, 19 Mayıs Atatürk’ün Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı ve mübarek Kadir Gece’sini  kutladı.

Yürekten Coşku

Coşkunun Beydağ’da yürekten yaşandığını ifade eden Yılmazlar, “Bildiğiniz gibi salgın sebebiyle bu sene milli bayramlarımızı evlerimizde yaşıyoruz. Korona virüs bizleri kısa süreliğine ayırsa da, sizlerle balkonlarda camlarda buluşmaya, coşkumuzu yaşamaya engel olamaz. Hele ki, sizlerde bu coşku ve sevinç varken. Atatürk’ün gençlere emanet ettiği Cumhuriyet’e ve onun değerlerine sahip çıkmak her Türk evladının görevidir. Atatürk gençliği, bu ülkenin geleceği ve bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük teminatıdır. Bu nedenle gençlerimiz modern ve kaliteli bir eğitim alarak, Cumhuriyetimizin değerlerine bağlı, sorumluluk sahibi, özgür bireyler olarak yetişmeli ve Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkmalıdır.

 Bizler de bu görevin bilinci ile tekrardan başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Başkan Yılmazlar’a, eşi, Meclis üyeleri ve görevli Belediye personeli eşlik etti.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ