Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

CHP İzmir Milletvekili Polat Beydağ’da İncelemelerde Bulundu

CHP İzmir Milletvekili Polat Beydağ’da İncelemelerde Bulundu
Reklam

İzmir Milletvekili Mahir Polat  ziyaretler  kapsamında, Beydağ  Belediye Başkanı  Feridun  Yılmazlar  ile bir araya gelen Milletvekili  Mahir Polat  aynı   Beydağ İlçesindeki  kestane üreticileri ile buluşup sorunları konuştu.

“KESTANE HASTALIKLARINA ÇÖZÜM ARIYORUZ.”

Beydağ  Belediye Başkanı  Feridun  Yılmazlar “Milletvekilimiz  Mahir  Polat ilçemizde   Beydağ  Belediyesini  ziyaret etmesinin  yanı sıra ayrıca ilçemizde  faaliyet  gösteren kestane  üreticileri ile görüşen  Milletvekilimiz  Polat  kestane hastalıklarına çözüm arama çalışmaları konusunda  üstüne  düşeceğini  yapacağının  sözünü vermesi  ilçemizdeki üreticileri sevindirmiştir. Ayrıca  bu ziyaret kapsamında Çomaklar Mahallemizde faaliyete geçirip, kestanemizin katma değerini arttıracak olduğumuz Kestane Unu Üretim Tesisimiz hakkında bilgi verdik.” dedi.

“KESTANE HASTALIĞININ GİDERİLMESİNDE CİDDİ ÇALIŞMALARIMIZ VAR.”

Beydağ  Belediye Başkanı  Feridun  Yılmazlar “Beydağ  İlçesinde İncir ürünün  yanında yine  bölgemizin  önemli ürünlerinden  olan  Kestane Beydağ için  önem arz etmektedir.  Ancak hastalık konusunda sıkıntılar var.  Önemli olan  bunların  bir an önce  giderilmesi  için bizler  gerekli girişimleri   daha  önceden başlatmıştık.  Bu çalışmaların da devamını  getirmeyi planlıyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ