Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Sanayi Sitesinde Yangın Korkuttu

Ödemiş Sanayi Sitesinde Yangın Korkuttu

Ödemiş İlçesinde Sanayi Sitesi  14. Sokakta bir işyerinde çıkan  yangın  neticesinde işyerinde  bulunan  bütün  malzemelerin  yanmasının yanı sıra  yangın  çıkan işyerinin  yakınında tamir için gelen 3 traktörün de yandığı bildirildi.

Alınan bilgiye göre iş yerinde bulunan tinerden çıkan alevlerin büyümesiyle birlikte yangın bir anda işyerini sardığı bildirildi. Murat Kırbıyık’a ait sustacı dükkanında çıkan yangının etrafa yayılmasıyla birlikte hemen yangın çıkan işyerinin karşısında bulunan  3 traktör   yapılan müdahaleye rağmen yangından zarar  gördü.

Yangın çıkan işyerinin  hemen yanındaki işyeri komşusu  Kaya  Saygılı “İşyerinde çalışıyordum. Birden alevler rüzgarın etkisiyle birlikte yangın bir anda büyüdü. Çıkan yangın  neticesinde boya malzemeleri ve 3 adet traktör yandığını  gördük. Büyük bir  facia  atlattık.” dedi.

Ödemiş Sanayi sitesinde çıkan yangında işyeri sahibi ve çalışanları yara almadan kurtulduğu yangında,  İzmir  Büyükşehir  Belediyesine bağlı  İtfaiye  ekiplerinin  müdahalesine rağmen  yangında büyük çapta  hasar meydana  geldiği  bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ