Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Eğitim Bir-Sen’den TÜGVA Ziyareti

Ödemiş Eğitim Bir-Sen’den TÜGVA Ziyareti
Reklam

Ödemiş Eğitim Bir-Sen Temsilciliği, Türkiye Gençlik Vakfı Ödemiş Temsilciliğine ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Mahmut Altay “Ödemiş Eğitim Bir-Sen Temsilciliği olarak pandemi sürecinde ilçemizde önemli bir iyilik hareketi başlatan Ödemiş TÜGVA’ya ziyaret gerçekleştirdik. İhtiyaç sahibi 3500 aileye yardım kolisi ulaştıran, arefe gününde 250 çocuğumuza ayakkabı ve kıyafet hediye ederek onlara bayram sevinci yaşatan  Ödemiş TÜGVA Başkanı Halil Akgün’e ve güzide ekibine teşekkür etmek istiyorum. Yağmur-çamur, sıcak-soğuk, demeden can hıraç yardım faaliyetlerinde bulunmaları takdire şayan bir durumdur. Sivil toplum kuruluşlarının en önemli vazifelerinden biri de zor zamanlarda sorumluluk bilinciyle harekete geçmeleridir. Ödemiş te pandemi sürecinde ekonomik  ve sosyal açıdan zor günler geçiren ihtiyaç sahipleri için yardım eli olan Ödemiş TÜGVA, birlik ve beraberliğimiz açısından güzel bir başarı hikâyesine imza atmıştır.

Vatan ,Millet ve Mukaddesatımız uğruna “kim var! ” diye seslenilince, sağına ve soluna bakınmadan, fert fert “ben varım! ” cevabını verici, her ferdi “benim olmadığım yerde kimse yoktur! ” duygusuna sahip bir dava ahlâkını pırıldatıcı bir gençlik idealiyle çalışmalarını sürdüren Ödemiş TÜGVA ya başarılar diliyorum” dedi

Ödemiş Eğitim Bir-Sen Başkanı Mahmut Altay ve Teşkilat Başkanı Adem Sevgi tarafından Ödemiş TÜGVA Başkanı Halil Akgün’e ve ekibine çiçek takdim edildi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ