Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’te İlk ve Tek Uygulama

Ödemiş’te İlk ve Tek Uygulama
Reklam

Ülke genelinde  yaşanan  Koronovirüs sürecinde taşıdıkları yolcu kapasitesinin yarısı kadar yolcu almak zorunda kalan Ödemişli Şehir içi otobüs şoförleri federasyon tarafından yayınlanan genelge sonrası tekrar eski yolcu kapasitelerine döndüler.

Şoförler Odası Başkanı Silay “Bilindiği  Üzere  Türkiye  Yaşanan   Korona   Virüs  Önlemleri  Kapsamında Araçlarımızın içinde dezenfekten mekanizması, maske ve kolonya bulundurulacak”

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Ödemiş Şoförler Odası Başkanı Tahir Silay şunları söyledi, “Federasyonumuz tarafından gönderilen genelgeyle yolcu taşıma kapasitesi eskiye dönmüştür. Otobüs ve minibüs camiasına hayırlı olsun. Araçlarda yine yolcularımız maskesini takacaklar. Araçlarda kolonya bulundurulacaktır.  Bu kapsamda şehiriçi kooperatif yönetimi vatandaşlarımızın sağlığını düşünerekten araçlarında devamlı kullanılmak üzere dezenfekte cihazı taktırmışlardır. Kendilerine böyle bir süreçte halkımızın sağlığını düşündükleri için başta Kooperatif Başkanı Süleyman Sezgin olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Ayrıca 3 aylık pandemi döneminde kamu hizmeti yaptıklarını varsayarak, günü zararla kapattıkları halde büyük bir özveriyle çalışan minibüs, otobüs, mahalle ve ilçe otobüsleri ve öğrenci ve personel taşıyan esnafımıza teşekkür ederim.  İnşallah bir daha böyle bir olay yaşamayız.

Ödemiş Şehiriçi Kooperatif Başkanı Süleyman Sezgin, “Ödemiş Şehiriçi otobüsçüler federasyonu olarak Koronovirüs salgını dolasıyla şehiriçi otobüslerde şoförlerimiz yolcu kapasitesinin yarısı kadar yolcu alabiliyorlardı. Bu değişerek artık koltuk sayısı kadar yolcu taşıyacaklar. Bu Pandemi süresince bizlerin yanında olan Başta Ödemiş Şoförler odası Başkanımız Tahir Silay, Ödemiş Belediye Başkanımız Mehmet Eriş, Ödemiş Belediyesi Özel Kalem Müdürümüz Levent Başer, Ödemiş Zabıta Müdürümüz Ali Palamut’a ve bu süreçte büyük bir özveriyle çalışan tüm otobüs ve minibüs camiasına teşekkür ediyorum” dedi. 

Bu konuda fikir alışverişinde bulunduğumuz yolcularımız uygulamanın güzel olduğunu ve emeği geçenlere de teşekkür ettiklerini söylediler.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ