Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Birgi Demirbaba Yağhanesini Canlandırmaya Yönelik Adımlar

Birgi Demirbaba Yağhanesini Canlandırmaya Yönelik Adımlar
Reklam

Ödemiş’in tarihi ünlü  Birgi Mahallesinde Ödemiş Belediye Başkanı  Mehmet  Eriş, İzmir  Köy-Koop Başkanı  Neptün  Soyer  ve  Birgi Mahalle  Mutlu  Sulukan ile  birlikte eskiden  bir hayli revaçta  olan ve tarihi  geçmişi  olan  Demirbaba Yağhanesini  gezdi.

“BİRGİ İLE İLGİLİ  GÜZEL PROJELERİMİZ  VAR.”

Ödemiş  Belediye Başkanı  Mehmet  Eriş “Tarihi  Birgi’de yeniden hayat bulmasını hedeflediğimiz Demirbaba Yağhanesini ve tarih ve doğanın iç içe olduğu sokaklarımızı  İzmir Köy-Koop Başkanımız Sayın Neptün Soyer ile birlikte adımladık. Demirbaba Yağhanesi döneminin özelliklerini halen yansıtan heyecan verici bir yapı olduğu  düşüncesindeyiz. Ayrıca  için  Birgi için heyecanlıyız.   Ödemiş Belediyesi  olarak  İlçemize  bağlı  yalnız  Birgi  değil  en yakın mahallesinden en uzak mahallesine  kadar eşit  hizmet anlayışını  sürdürmeyi  hedefliyoruz.” dedi.

Birgi Mahalle Muhtarı  Mutlu  Sulukan “Birgi mahallemize  yapılan  ziyaret kapsamında   İzmir Köy-Koop Başkanı Neptün  Soyer hanımefendi ve  Ödemiş Belediye Başkanımız   Mehmet  Eriş mahallemizi  onurlandırarak  çeşitli ziyaretler  gerçekleştirdiler. Önümüzdeki süreçte  tarihi  Birgimiz için   güzel  projeler  güzel çalışmalar  olacağına inanıyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ