Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Hayvan Pazarında Son Hazırlıklar

Ödemiş Hayvan Pazarında Son Hazırlıklar
Reklam

Ödemiş’te yarın açılması planlanan  Ödemiş  Hayvan Pazarının biten çalışması yerinde incelenerek, bir kez  daha gözden geçirildi.

Ödemiş  Belediye Başkan yardımcısı  Feridun  Azeroğlu  yaptığı  açıklamada “6 Haziran Cumartesi (yarın)  sabaha karşı 04.00’dan itibaren yeniden faaliyete girecek olan Ödemiş Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı’nda son hazırlıkları gözden geçirdik. Ülke genelinde  yaşanan  Covid-19  salgın sürecinden sonra  artık  hayatımızda normalleşme adımları  devam ediyor.  Tekrar açılan hayvan  pazarının  bölgemize  hayırlı  olmasını  diliyorum.” Dedi.

Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Feridun Azeroğlu ve Ödemiş Tarım ve Orman İlçe Müdürü İbrahim Altıntaş, Mart ayında Koronavirüs tedbirleri kapsamında geçici olarak kapatılan Ödemiş Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı’nda ilgililerle birlikte incelemelerde bulundu.

Kontrollü normalleşme sürecinde hijyen kurallarına ve sosyal mesafeye dikkat edilerek faaliyet gösterecek Ödemiş Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı, bölgenin en büyük hayvan pazarı olma özelliğini taşıyor.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ