Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Ticaret Odasından Üyelerine Destek

Ödemiş Ticaret Odasından Üyelerine Destek
Reklam

Ödemiş Ticaret Odası Covid-19 sürecinde üyelerine destek olmak amacıyla Denizbank ile anlaşmalı Nefes Kredisi imkanı sunuyor. Bugüne kadar 175 üyesini 8.400.000 Liralık kredi imkanından faydalandıran ÖTO kullanmayan üyelerine çağrıda bulunuyor. Gerekli belgeler ile Denizbank şubelerine gitmeleri yeterlidir.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş konu hakkında; “Ödemiş Ticaret Odası olarak Nefes Kredisi imkanlarından faydalanmaları için tüm üyelerimize hatırlatma çağrısında bulunmak isterim. Covid 19 süreciyle ilgili yaptığımız bir çok çalışma bulunmaktadır. Bunların en başında Nefes Kredisi ile üyelerimizin finansal sıkıntılarını biraz giderebilmek gelir.

Denizbank Ödemiş ve Kiraz Şubesi Yöneticilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler ile 175 üyemizin 8.400.000 tl tutarında Nefes Kredisinden faydalandığını öğrendim.

Henüz kredi kullanmamış ve ihtiyacı olan üyelerimizim başvuru için en yakım Denizbank şubesine başvurmasını öneririm.

Nefes kredisi ayrıntılarını şöyle özetleyelim;

3 milyon TL ve altında cirosu olan işletmeler azami 50 bin TL limitli kredi kullanabilecek, 3 milyon TL ve 25 milyon TL arasında cirosu olan işletmeler ise azami 100 bin TL kullanabileceklerdir.

Üyelerimizin kullanacağı kredi 2020 yılı sonuna kadar anapara ve faiz ödemesiz, 2021 yılı 12 ay eşit taksitli geri ödemeli toplam en fazla 20 ay vadeli olacaktır. Kredinin brüt  faiz oranı da yıllık % 7,50 olacaktır.”  Dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ