Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Sürekli, Yapımı Devam Eden Beydağ Devlet Hastanesi İnşaatını İnceledi

Reklam

Ak  Parti  İzmir  İl Başkanı  Kerem  Ali  Sürekli ve  beraberindeki  İl Başkan  Yardımcıları ile  birlikte   ilçelerde ziyaretler  kapsamında, yapılan  toplantıların  yanı  sıra  Beydağ İlçesinde   Devlet  Hastanesi İnşaatını gezerek  son  hastanenin  son  durumu  hakkında   görevlilerden bilgi aldı.  Sürekli, ayrıca  Beydağ  İlçesinde Ak Parti  İlçe  Başkanı  Ogün  Asil  Aydoğdu  ve  teşkilat  temsilcileri  ile  bir araya  geldi.

Sürekli “Beydağ  İlçe Başkanı  Ogün  Asil Aydoğdu ve ilçe meclis üyeleri ilçe yönetimi ile birlikte Yapımı devam eden ve bitme aşamasında olan Beydağ Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunduk. Beydağlı vatandaşlarımız kısa bir süre sonra sağlık hizmetlerini tam donanımlı hastanelerinde alacaklar. Şimdiden   bölgemize  yeni  devlet  hastanesi  hayırlı  ve uğurlu  olsun” dedi.

SÜREKLİ, BEYDAĞ İLÇESİNDE  TEŞKİLAT MENSUPLARIYLA  BİR ARAYA  GELDİ.

Ak Parti İzmir  İl Başkanı  Kerem  Ali  Sürekli,  Beydağ  İlçesinde ziyaretler kapsamında,   Beydağ  Devlet  Hastanesini  ziyaretinin yanı sıra ayrıca,   Beydağ Ak parti  de  gerekli sosyal mesafeye  uyularak  toplantı  gerçekleştirildi.

Beydağ  Devlet  Hastanesinin  tam  donanımlı  olarak  Beydağ ilçesi ve bölgesine   hizmet  vereceği   hastanenin   bir takım  eksikliklerinin  tamamlanmasıyla  açılış  gününü  beklediği bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ