Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖDEMİŞ – GÖLCÜK YOLUNDA YOLUNDA TRAKTÖR DEVRİLDİ.

ÖDEMİŞ  – GÖLCÜK  YOLUNDA  YOLUNDA  TRAKTÖR  DEVRİLDİ.
Reklam

 Ödemiş  Gölcük  yolunda  olumsuz  hava şartı nedeniyle   M. B  ye ait olduğu  bildirilen   Traktör   Gölcük Mahallesinden Ödemiş istikametine  gelirken   olumsuz  hava  şartı  nedeniyle   traktör  bir anda   devrildiği  bildirildi.

                    KAZA DA TRAKTÖR  SÜRÜCÜSÜ  KAZAYI YARA ALMADAN  KURTULDI.

 Gölcük  yolunda  tek taraflı  traktör kazası çok ucuz atlatılırken   Gölcük Mahallesi   muhtarı   Ferit  Aynalı kazanın çok ucuz atlatıldığını dile  getiren  Muhtar  Aynalı “  Ödemiş – Gölcük  arasındaki  yolda meydana  gelen  bazı olumsuz  hava şartı nedeniyle   bir traktör devrildi. Neyse  bu konuda  bizi  mutlu eden  en güzel  olay da  traktör sürücüsünün  burnu bile kanamadan  traktör  den çıkmasıdır.  Kaza da  sadece  maddi  hasarla  ucuz atlatılmıştır.  Sürücü nün de hiç yara  almadan  kurtulmasına  da sevindik. Allah beterinden korusun “ dedi.

             MUHTAR  AYNALI “ BÜYÜKŞEHİR  BELEDİYESİNİN  KOYDUĞU BARİYERLER  DE HAYAT  KURTARIYOR.”

 Gölcük Mahalle Muhtarı Ferit Aynalı  İzmir  Büyükşehir  Belediyesinin  geçtiğimiz yıllarda  koyduğu bariyerlerin  kaza  anında büyük bir  etkisi  olduğunu  ifade eden Muhtar  Aynalı “   Büyükşehir  Belediyemizin  koyduğu   beton bariyerler  özellikle  kaza gibi  risklerde  bariyerlerin  araçların aşağıya uçmasını  engelliyor. Bu sayede  kazalarda  araçların aşağıya  düşmesini  de konulan bariyerler  önlüyor.” Dedi.

 Haber : Turgay KONURALP

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ