Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Menderes LGS’ye Hazır

Menderes LGS’ye Hazır
Reklam

Menderes Belediyesi tarafından hafta sonu gerçekleşecek LGS için okullarda dezenfekte çalışmaları gerçekleştirildi.

Menderes Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde koronavirüse karşı dezenfekte çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 20 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek Liselere Geçiş Sınavı (LGS) için ilçedeki okullarda da dezenfekte çalışmaları yapıldı.

24 okul dezenfekte edildi

Sağlık Bakanlığı onaylı ve 20 gün etkili olan dezenfekte ilaçlarıyla yapılan çalışma kapsamında LGS için belirlenen 26 okulda dezenfekte işlemleri tamamlandı. Yapılan çalışma ile sınıflar başta olmak üzere koridorlar, tuvaletler ve okul bahçelerinin dezenfeksiyonu gerçekleştirildi.

Güvenle sınava girebilirler

Çalışmayla ilgili konuşan Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ Hafta sonu gerçekleşecek sınav öncesinde öğrenci kardeşlerimiz, görevli öğretmenlerimiz ve diğer görevli memurlarımız için okullarımızda dezenfeksiyon çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Amacımız, çocuklarımızın hiçbir endişe yaşamadan sınavı başarıyla tamamlamalarını sağlamak. Bu kapsamda iki oturumda yapılacak sınav için okullarımızın iç ve dış kısmı olmak üzere bütün alanları dezenfekte edildi. Tüm öğrencilerimize LGS’de başarılar diliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ