Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Yılmazlar, Kılıçdaroğlu İle Video Konferansta Buluştu

Reklam

CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında, Genel Başkan Yardımcısı  Seyit Torun’un da katılımlarıyla video konferans sistemi üzerinden pandemi sürecini değerlendirdirildi.

Başkanlar  buluşmasında  Beydağ Belediye Başkanı  Feridun  Yılmazlar  Beydağ  İlçesinde üretilen  ürünler konusunda CHP Genel Başkanı  Kılıçdaroğlu’na çeşitli  bilgiler verdi.

YILMAZLAR “BAŞKANLAR  BULUŞMASINDA   GENEL  BAŞKANIMIZ  KILIÇDAROĞLU İLE VERİMLİ  GEÇEN  GÖRÜNTÜLÜ VİDEO KONFERANS  TOPLANTISINDA BİR ARAYA  GELDİK.”

Beydağ  Belediye Başkanı  Feridun  Yılmazlar  CHP Genel  Başkanı  Kılıçdaroğlu  ve  Genel Başkan Yardımcısı  Torun’un  da katılım  sağladığı Video  Konferanslı toplantıda  verimli bir Ege Bölgesi Belde ve Belediye Başkanları Toplantısı gerçekleştirdik. Ayrıca Genel Başkanımıza Beydağ’ımızda yetişen kestanemizden bahsedip ilçemiz için tarımın önemini vurguladık.  Beydağ  Belediyesi olarak bilindiği  gibi  rutin  Belediye çalışmalarının  yanında üretime  yönelik her türlü çalışmalarda  da  ilçemizde  üretilen  ürünlerin  tanıtımı  konusunda Beydağ Belediyesi  adına  elimizden  gelen  gayreti göstermeye  devam ediyoruz” dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ