Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Bayındır Yatırımlarla Dolacak

Reklam

Bayındır’da Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin ziyaret etmesiyle bir çok müjdeli  haber aldıklarını  ifade eden Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Bakan Bekir Pakdemirli’nin Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdesini verdiği Süs Bitkileri Tarım İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulacağı alanda incelemelerin yapılmasının  Bayındır  için büyük bir  şans  olacağını ifade etti.

“BAYINDIR’DA YENİ GELİŞMELER YAŞANACAK”

Demirezen, “Son dönemde çalışmalar hız kazandı. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Ergenli barajı en kısa sürede tamamlanacak. Pınarlı bölgesinde sulanamayan alanlar mevcut. Aktaş barajından yeni bir hat çekerek Pınarlı ovasının tarımsal sulamadaki yaşadığı sıkıntıyı aşacağız” diye konuştu. Bayındır’ın çiçekçiliğin yanı sıra, tarım ve hayvancılıkta  da Bakanımızdan hayvan barınağı, hayvan pazarı, Ergenli deresinin ıslahı ile yeni mesire alanlarının  ve tarımda yerli ve milli politikalar uygulayan Bakan Pakdemirli ile İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar’a Bayındır adına  verdikleri katkıdan  dolayı  teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Bakan Bekir Pakdemirli’nin Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdesini verdiği Süs Bitkileri Tarım İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulacağı alanda incelemelerde bulunmasının önemli bir adım olduğunu söyledi. Demirezen, “Son dönemde çalışmalar hız kazandı. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. “dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ