Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Büyükşehir Sınav Günü Öğrencileri Unutmadı

Reklam

Ödemiş’te LGS’ye giren öğrencilere sınav öncesi okul önlerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından maske ve su dağıtıldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ödemiş’teki okullarda LGS öncesi tarafından dezenfekte çalışmalarını tamamlarken, sınav gününde de  öğrencilerin yanında oldu. Tüm öğrencilere maske ve su dağıtımı İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılırken her öğrenciye okul girişinde el dezenfektesi de belediye ekipleri tarafından yapıldı.

ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Uygulamayla ilgili konuşan İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Hikmet Güriş, “LGS öncesi okullarımızda Ödemiş Belediyesi tarafından dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirmişlerdi. Tüm okullarımızda öğrencilerimiz hijyenik ortamda, gönül rahatlığıyla sınava girdiler. Sınav öncesinde de yine öğrenci kardeşlerimizin yanında olduk. Kurumumuza bağlı ekiplerimiz sınav gününde okullarda öğrenci kardeşlerimize maske ve su dağıtımlarını gerçekleştirdiler. Öğrenci kardeşlerimizin her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ