Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Göztepe’nin 95. Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun

Göztepe’nin 95. Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun
Reklam

İzmir’in köklü  kulüplerinden Göztepe Futbol  takımının  unutulmaz oyuncularından Buldozer  Lakaplı  Milli  oyuncu Fevzi  Zemzem ve  Göztepe  Futbol  takımının  unutulmaz  Ödemişli  oyuncularından  Okyay  Karagözoğlu bir zamanlar  formasını giydiği Göztepe’nin  kuruluşunun 95. Yılını  kutladıklarını  dile getirdiler.

“Göztepe Bir Aşktır.”

Göztepeli  olmanın  bir ayrıcalık  bir sevgi  olduğunu  dile  getiren  Göztepe’nin 1. Ligde, olduğu  dönemlerde, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş  gibi bir çok takıma karşı  oynadığı resmi  ve kupa  maçlarında  forma  giyen  Ödemişli  eski  Göztepeli Okyay Karagözoğlu “Bizler  Ödemiş’in baharından   futbola  başladıktan  sonra   adımlarımızı  daha  sonra  Göztepe’ye attık.  Bu güzide  takımla yollarımız  kesiştikten  sonra  bambaşka  bir hayatımız  başlamış oldu.  Oynadığımız   dönemde  Taraftarlar  ve  her şey çok  farklıydı.  Bugünde Göztepe’mizin 95. Kuruluş  yıldönümünü  biraz  Korona Virüs  süreci  nedeniyle  buruk bir şekilde kutluyoruz. Ayrıca  yine bu salgın  nedeniyle maalesef  resmi  kutlamalar yapılamadı. Bizler  Göztepe’nin eski oyuncuları  olarak  takımımızın    95. Yılını gönülden  kutluyoruz.” Dedi.

“Göztepeli Olmak Ayrıcalıktır.”

Uzun yıllar Göztepe takımında oynayarak adeta Göztepe ile özdeşleşen Milli takımın eski  oyuncularından  Fevzi  Zemzem “Türkiye’nin  bir çok  takımında  forma giydim. Ama Göztepe’nin  benim  hayatımda yeri bir başkadır. Göztepelilerin yoğunlukta yaşadığı  Güzelyalı semtinde, Göztepe aşkı  ile birlikte  yaşıyoruz. Bugün  Göztepemizin  95. Kuruluş  yıldönümünü  yaşıyoruz.  Bizler  bugün  hayatta  olan Göztepeli  takım  arkadaşlarımızla   bir yerde  toplanarak  hep bir  aradayız. Göztepe  aşkı bizde ölünceye kadar  devam edecek.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ