Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemişliler Derneği Eski Başkanı Öztürk Ebediyete Uğurlandı

Ödemişliler Derneği Eski Başkanı Öztürk Ebediyete Uğurlandı
Reklam

İzmir’deki Ödemişliler derneği başkanlığını 3 dönem yapma  başarısını gösteren aynı zamanda Ödemiş’in yetiştirdiği ekonomistlerden eski Bankacı İbrahim Öztürk Hakk’ın rahmetine kavuştu.

İZMİR’DE YAŞAYAN ÖZTÜRK İÇİN SON GÖREV YERİNE GETİRİLDİ.

İzmir’deki Ödemişliler Derneği’nin 3 dönem Başkanlığını yapan Öztürk, yönetim kurulu ve üyelerin desteğiyle birçok üniversiteliye burs sağlanmasında görev aldı.

Ödemişli Öztürk’ün ölümünden duyduğu üzüntüyü  dile  getiren Ödemişli   Okyay  Karagözoğlu “Ödemişliler   derneğini   başkanlığını   yapmasının  yanında   aynı  zamanda etrafında çok sevilen saygıdeğer ve beyefendi İbrahim Öztürk  Ödemişiler Derneğinin   başkanlığı sırasında   uzun  yıllar  hep çeşitli  etkinlikleri  yaparak  Ödemişli  hemşerilerimizi  bir araya  getirme  başarısını göstermiştir.” dedi

Öztürk  için dün  İzmir’de, dün  Cuma namazı sonrasında İzmir’in Karabağlar İlçesi Üçkuyular Mahallesi’ndeki Yumurtacı Ahmet Akdeniz Camii’nde (İnönü Lisesi yanı) düzenlendi.

İzmir’de  yapılan    cenaze  törene  çok  sayıda  Ödemişlinin yanı sıra, Öztürk ailesinin yakın dost  ve akrabaları katıldılar.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ