Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ünlü Oyuncudan Ödemiş’e İlk Sinema Filmi

Reklam

Türkiye’de rol aldığı  bazıfilmlere filmlerde  kötü  adam karakterlerini  canlandıran, ancak normal   hayatında, mütevazi, alçak  gönüllü ve  dostluğuyla   sanat hayatında  kendini tanıtan  Aydan  Çakır Denizli, Fethiye, Ödemiş, Gölcük, Birgi  mahallelerinde  çekilmesi planlanan 007 James Bond gibi bir çok  filme imza atmış  Mike Micheal’in önümüzdeki  günlerde  filmin  alt yapısı için  çekimlerin yapılacağı  Ödemiş ve  bölgesine geleceğinin  müjdesini  verdi.

“KAN  KOKUSU ADLI KORKU FİLMİNİN ÇEKİMLERİ  İÇİN ÖN HAZIRLIKLARA TEMMUZ  AYINDA BAŞLAYACAĞIZ.”

Oynadığı çeşitli  filmlerde  başarılı  karakteriyle, oyunculuğu  ile kendini  tanıtan  Aydan Çakır  Ödemiş  ve bölgesinin tanıtımının  filmlerle  olacağını dile  getirdi.

Çakır  bir kez  daha Ödemiş  Kent  Gazetesine özel  olarak verdiği mesajda “Gladyatör, Cesur Yürek ve 007 James Bond gibi birçok filme imza atmış Mike Micheal aynı zamanda 5 sefer Dünya Şampiyonluğu olan altıncısı İse Türkiye adına korona sürecinden Türkiye’ye  dolayı gelmesi gecikti. Şu anda Tayland’da en yakın zamanda Türkiye’ye gelecek  Blood Curse  isimli gibi   oyuncu gibi, Amerika ve Avrupa dan aktörlerin geleceği birkaç Türk oyuncunun da yer aldığı Kan Kokusu adlı film 120’den fazla ülkede vizyona girecek coğrafya olarak Ödemiş, Fethiye ve Denizli Çameli gibi birbirinden güzel doğal platolara sahip coğrafyaları düşünüyoruz.” dedi.

“TÜRKİYE’DE  BU BÖLGEDE ÇEKİMLERİ YAPILACAK SİNEMA FİLMİNİN  YÖNETMENLİĞİNİ İNGİLİZ  YÖNETMEN RAZAMALLAL YAPACAK “

Ödemiş’in eskiden olduğu gibi  yetiştirdiği  bir çok ürünlerin yanında  ayrıca  filmlerle de tanıtımın  yapılacağını  ifade eden    Başarılı oyuncu Aydan Çakır “Ödemiş’te bulunma sebeplerinden biride bu buradaki mekanları gezmek değerlendirmek ve Mike sunum yapmak için buradaydım. Birkaç işin içerisinde bu da vardı, klip çekmek olsun, Veda filminde Zülfü Livaneli ile burada bir arada olmak olsun, birkaç projenin içinde Blood Curse adlı filmin Ödemiş’te çekilmesi planlanan sahnelerin yerlerini tespit edip Mike Micheal’in’a yapımcımız oluyor aynı zamanda göndermek idi ve buraları da çok beğendim, inşallah en az bir haftalık bir süreç içerisinde Ödemiş coğrafyasında hem Gölcük Gölünü kullanmayı düşünüyoruz hem de Aydınoğulları beylerinin merkezi olan Birgi’yi de düşünüyoruz. Ödemişi Dünya çapında tanıtan bir coğrafya olması için bizim de bir katkımız olacak. Ben Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve Yavuz başkanımızla beraber Ulusal basına da düşen haberlerimiz var. Ayrıca Fethiye, Denizli Çameli arasında yaklaşık 1 saatlik bir mesafe var. Çameli İlçe turizm müdürü İbrahim Tutkal’la beraber yine Mike ile yaklaşık 1 hafta Çameli çevresinde ziyaretlerde bulunduk.”

“FİLMDE COVİD-19 İLE İLGİLİ GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALARAK ÇEKİMLERE  BAŞLAYACAĞIZ.”

Oyuncu Çakır “Denizli, Fethiye ve Ödemiş’te çekim için çok güzel  ve ideal yerler  tespit  ettik. Önümüzdeki  haftalarda  değerli dostum  Mike’ın gelişiyle beraber film öncesinde elbette bu coğrafyada beğenmiş olduğu çok güzel yerler var. Sonrasında kaç sahneyi burada çekeceğimize karar vereceğiz. Temmuz ayı gibi çok yakın zamanda uçak bileti bekliyoruz. Daha önceki uçak bileti korona yüzünden iptal oldu. Salı yada Çarşamba günü yeni uçak bileti ile tarih alacağını söyledi. Muhtemelen temmuz ayı içerisinde burada olacak çünkü çok sıkıldılar.  Hem Türkiye’deki özlemini gidermek hem de planlarını hayata geçirmek istiyor. Biz Mike ile 6-7 yıldır birlikteyiz. Birçok filmde birlikte rol aldık.”dedi.

“ÖDEMİŞ’İN EŞSİZ GÜZELLİKLERİ FİLMLERLE TANITILACAK”

Oyuncu Aydan Çakır  Ödemiş’in eşsiz  güzelliklerinin  çekimi  yapılacak filmlerle  tanıtılacağını  ifade ederek “Daha  önceden Mülteci konusuna değinen o projeden daha büyük ve daha fazla ses getirecek projeyi Ödemiş’te çekeceğiz. Ödemiş’i daha ileriye taşıyacağız. Bu  doğal platoları tanıtacağız, Ödemiş’te zaten daha önce Cem Yılmaz, Cüneyt Arkın gibi birçok ünlü  aktörler  gelmiş. İnşallah Ödemiş’i layık olduğu yere getireceğiz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ