Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU 2020 YILI YAZ DAĞCILIK EĞİTİMİ NİĞDE DE GERÇEKLEŞİYOR

TÜRKİYE  DAĞCILIK FEDERASYONU 2020  YILI  YAZ DAĞCILIK  EĞİTİMİ NİĞDE DE  GERÇEKLEŞİYOR
Reklam

Türkiye Dağcılık Federasyonu 2020 yılı Yaz Dağcılık Eğitimi B Kampı 13-19 Temmuz 2020 tarihlerinde Niğde’de düzenlenmesine karar  verildiği  bildirildi.

Başvurular DYS üzerinden yapılacaktır. Kulüp yöneticileri DYS kayıtı yaptıktan sonra federasyon tarafından gerekli kontroller (Sporcu Kulüp, Kulüp Tescilli ve Sporcu 2020 vizesi) yapılıp sporcunun onayladığını görmeleri gerekmektedir. Bu onay geçici onay olup, katılımcı listesi ilan edilmesi ile kesinleşecektir.

Eğitim kamplarında görev almak isteyen 2020 yılı vizesine sahip antrenörlerimiz Görevli Başvuru ekranından başvurularını gerçekleştireceklerdir. Vizesi olmayan antrenörlerimiz başvurusu onaylanmayacaktır.

                         Kontenjan: 60 Sporcu

Başvuru yapmış ancak sonrasında mazereti oluşmuş sporcular lütfen başvurularını DYS üzerinden kulüpleri aracılığı ile sildirsinler. Geçerli bir mazereti olmadan kampa katılmayan sporcular için resmi işlem yapılma hakkı saklıdır. Bu durumdaki sporcular kontenjan olması halinde bir sonraki kampa diğer kampın ücretini de yatırmak sureti ile alınır.

         KAMPIN  YÖNETMELİKLERİ

TDF Eğitim Talimatı gereği eğitime katılacaklarda aranacak şartlar;

Madde 13 – (1) Eğitim programlarına katılacaklarda aşağıdaki şartlar aranır;

a) Dağcılık spor dalında lisanslı vizeli sporcu olmak,

b) Federasyonun Disiplin ve Ceza Talimatına veya Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Amatör Spor Dalları Ceza Yönetmeliğine göre son üç yıl içerisinde bir defada üç aydan fazla veya toplam altı aydan fazla ceza almamış olmak,

c) Geçerlik tarihi dolmamış İlkyardımcı Belgesi sahibi olmak, (Kampın ilk günü Teknik Direktör tarafından toplanacaktır)

d) 18 yaşın altındaki sporculardan eğitime katılmak için aile izin belgesi katıldığı ilk eğitim faaliyeti için istenir. DYS üzerinden yapılan başvurularda kulüp sorumluluğunda olduğu için bu belge kulüp tarafından saklanır ve talep edildiğinde federasyona gönderilir.

Kurs Ücreti: 130 Kulüp Sporcuları için (23 yaş altı ücretsiz) / 350 Ferdi Sporcular için (23 yaş altı ferdi sporculardan da ücret alınacaktır.)

Son başvuru tarihini kaçıran sporcular toplam 300 , ferdi sporcular ise toplam 500 geç kayıt ücretini yatırdıklarına dair dekontu federasyona iletmeleri durumunda kulüpleri aracılığı ile ilgili eğitime kayıtları yapılacaktır. Bu ücretlendirme, sadece son başvuru tarihinden sonra yapılacak başvurular için geçerlidir.

Faaliyete katılması kesinleşen kişiler eğitim ücretini ilgili hesaba yatırarak banka dekontlarını, eğitimin ilk günü kayıt masasında kamp teknik direktörüne ibraz edecektir. Dekontlar faks yada e-posta ile federasyona gönderilmeyecektir.

Kurs ücretleri Türkiye Dağcılık Federasyonu (Türk Ekonomi Bankası (TEB), Şube: Ulus Ankara Şubesi, IBAN No: TR32 0003 2000 0000 0060 7704 27 ) hesabına “2020 Yaz Dağcılık Eğitimi B Kampı ” açıklaması ile birlikte yatırmaları gerekmektedir.

Faaliyete katılacak tüm sporcular yanlarında 2020 yılı vizeli lisanslarını ve İlk Yardımcı Belgelerini getirmeleri gerekmektedir. Vizeli lisanslarını ve İlk Yardımcı Belgelerini ibraz etmeyen sporcular kampa kesinlikle alınmayacaktır.

Faaliyet başvuruları öncesi sporcularımızın DYS’ye güncel kayıtlarının yapılması, sistemde kayıtlı bulunan sporcuların vize işlemlerinin tamamlanması, sporcu ve kulüp bilgilerinin eksisksiz ve güncel olması gerekmektedir. Ayrıca geç başvuru ücreti ödenmemesi için ilan edilen faaliyet başvurularında, sürelere dikkat edilmesini rica ederiz.”Mesajı verildi.

 Haber : Turgay  KONURALP

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ