Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Vatansever’in Ölümsüz Kahramanlar Şiiri Türkiye’nin Her Yerinde

Vatansever’in Ölümsüz Kahramanlar Şiiri Türkiye’nin Her Yerinde
Reklam

40 Yıldan  bu yana yazdığı  şiirleri büyük bir  beğeni  toplayan  Şair ve yazar Mertbey  Vatansever “Ölümsüz  Kahramanlar” şiiri Türkiye’nin  bir çok  gazi  derneklerinde  ve kamu kurumlarda  yerini almaya devam ediyor.

Başarılı Şair Mertbey Vatansever “Bugüne kadar sayısız  şiirimi büyük bir ilham kaynağı ile  yazdım. Yazdığım şiirler arasında Eşsiz Lider ve Ölümsüz Kahramanlar şiirleri beni duygulandıran şiirlerim arasındadır. Eşsiz Lider Şiirinin en kısa zamanda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından  zamanda okumasını bekliyorum.  Ölümsüz  Kahramanlar  Şiirinin de Türkiye  Genelinde birçok yerde bulunması bana  ayrı bir mutluluk ve gurur veriyor.” Dedi.

“ÖLÜMSÜZ KAHRAMANLAR ŞİİRİ SON DERECE ANLAMLI VE DUYGU YÜKLÜ BİR ŞİİR “

Ölümsüz  Kahramanlar  Şiirinin son derece güzel  bir şekilde yazıldığını  dile  getiren Ödemiş Muharip  Gaziler  Derneği Başkanı  Selahattin Aktaşoğlu “Öncelikle Ölümsüz  Kahramanlar   Şiiriin yazarı Mertbey Vatansever’i  Derneğimiz  adına kutluyoruz. Her cümlesinde farklı bir  anlam  olan  bu şiir bize  göre  her  yerde  bulunması  gerektiğine inanıyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ