Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

CHP Kadın Kollarından Gazetemize Ziyaret

Reklam

CHP Ödemiş İlçe  Kadın Kolları Başkanı Ayşen Kaya Görgülü ve  Kadın Kolları yönetim  kurulu üyeleri ile birlikte Ödemiş’te ve bölgemizde tarafsız  yayıncılık anlayışını  sürdüren  Ödemiş Kent  Gazetesini ziyaret  etti.

GÖRGÜLÜ, KENT GAZETESİNE ÇALIŞMALARINDA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLEDİ.

CHP Ödemiş İlçe  Örgütü Kadın Kolları  Başkanı Ayşen Kaya Görgülü “CHP Ödemiş İlçe Örgütü  olarak aslında bu ziyareti  daha  önce gerçekleştirmeyi  planlıyorduk. Ancak araya  korona  virüs  salgını  girince diğer  programlarda  olduğu gibi   gazetelere  yapılacak olan ziyareti de  ileri  bir tarihe  almak  zorunda  kalmıştık. Ödemiş’te  yerel basının güzel  bir şekilde işlediğini görmek  bizleri  mutlu etmektedir.  Meşakkatli bir görevi üstlenmenizden dolayı sizleri tebrik ediyor, basın hayatınızda başarıların  devamını  diliyorum.” Dedi.

Ödemiş Kent  Gazetesi adına  yazı İşleri Müdürü  Cengiz Türkavcı da  CHP Ödemiş İlçe  Kadın Kolları Başkanı Görgülü  ve  ziyarete eşlik eden yönetim  kurulu üyelerine nazik ziyaretten dolayı teşekkür etti. Gazetemiz  Muhabiri Turgay  Konuralp’in ilçe dışında    program dışı haber çalışması olması nedeniyle Muhabirimiz  Konuralp’i  temsilen  eşi  ve aynı  zamanda  Gazetemizin  Tarım  Köşesi  yazarı Seval  Konuralp  CHP’li  grubun  yaptığı  ziyarette  hazır  bulundu.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ