Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Bademli Mahallesinde Salatalık Bereketi

Bademli Mahallesinde Salatalık Bereketi
Reklam

Ödemiş’in Bademli Mahallesinin Üçcevizler  Mevkiinde salatalık satışları hareketliliği  sürüyor.

Bölgede üreticilerin salatalık ürünlerinin  buluştuğu Üçcevizler  Mahallesinde  alımların devam ettiğini dile getirten üretici Bülent  Yılmaz  diğer sezonlarda  olduğu  gibi  üreticilerin ürünlerinin  buradan   ürünlerini  tartarak ilgili  fabrikaya  gittiğini  dile getirdi.

“ÜÇCEVİZLER  MEVKİİNDE  SALATALIK HAREKETLİLİĞİ  TÜM HIZIYLA  SÜRÜYOR.”

Üçcevizler Mevkiinin salatalık üreticilerinden Bülent Yılmaz “Bölgemizde hareketli olan Salatalık alım çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Buradaki en büyük temennimiz üreticisinin her  zaman  para kazanmasını bekliyoruz. Burada şu anda üreticiler tarafından  buraya  getirilen bu  salatalıklar   Lidya Konservecilik  firmasına  gönderilmektedir. Bölgemizde  bu ürün  üzerinde 100’e yakın  değerli üreticilerimiz var. Bereketli bir sezon  olmasını  diliyorum.” Dedi.

“SALATALIKLARIMIZ  KALİTELİ ve LEZZETLİ”

Ödemiş’in  Bademli  Mahallesinde yetişen  salatalıkların   lezzetli  ve  bir o kadar   daha  kaliteli ürünü  tüketicilerle  buluştuğunu ifade eden  Üretici  Yılmaz “Buradaki yetişen  salatalık  ürünleri   her bakımdan  tüketiciler  tarafından beğeni  ile  tüketilmektedir.     Bölgemizde yılın dört mevsimi üretim devam etmektedir.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ