Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Turizm Cenneti Gölcük Yaylasında İstenmeyen Görüntüler

Turizm Cenneti Gölcük Yaylasında İstenmeyen Görüntüler
Reklam

Ödemiş’te yaz mevsimi ile birlikte Ege’nin turizm merkezlerinden Gölcük yaylası özellikle hafta sonları kalabalık bir kesime hitap etmesine rağmen özellikle Göl kenarına bazı duyarsız vatandaşlar tarafından atılan şişeler ve bazı piknik sonrası atılan atıklarla göl kenarlarında  istenmeyen  görüntüler  oluşmaya  devam  ediyor.

“GÖLE ÇÖP ATMAK BURANIN TURİZMİNİ KİRLETMEKTENBAŞKA BİR ŞEY  DEĞİL”

Ödemiş’e bağlı turizmin  vazgeçilmez  yerlerinden  Gölcük’te son günlerde göldeki atılanlar  kötü görüntü oluşmasına neden olmaya devam ediyor.

Gölcük Mahallesinin bazı sakinleri “Yaz  gelmesiyle  birlikte mahallemiz özellikle hafta sonları  dolup  taşmaya devam  ediyor. Ancak  buraya  gelen  bazı  duyarsız  vatandaşlarımız  bazı atıklarını  hemen  çöp  konteynırı  yerine   göle  atmalarını  hoş  karşılamıyoruz. Sonuç  olarak  Gölcük  mahallesinde  çöp  konteynırları  Ödemiş  Belediyesi  tarafından   konulmuş ama  bu konuda  duyarlı  olunmasını  istiyoruz. Sonuç  olarak  burası  bir turizm merkezi  korunması   lazım  yerlerden  bir önemli yerdir. Bazı dışardan  gelen  günü birlik  tatilcilerin  bu konuya duyarlı  olmalarını  bekliyoruz.” Dediler.

GÖL KENARI  ÇÖPLERLE  DOLU

Gölcük yaylasında  göl kenarlarında çeşitli   atılan  çöpler  dikkat çekerken  Gölcük  gölünün bu şekilde kirletilmesine    Gölcüklü  bazı vatandaşlarda  duruma  tepkili olduklarını  bu konuda duyarlılığın  ve  dikkat çekilmesini istiyorlar.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ