Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş TÜGVA’dan Gençlere Çağrı

Ödemiş TÜGVA’dan Gençlere Çağrı
Reklam

BAŞKAN HALİL AKGÜN; “E-KAMPLARMIZI KAÇIRMAYIN!”

Ödemiş TÜGVA Başkanı Halil Akgün, gençlerin nitelikli bir şeklîde yetişmesini hedefleyen e-kamplara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ödemiş TÜGVA Başkanı Halil Akgün “Savunma Sanayi Kampı, Robotik Kodlama Kampı, Online Bilim Kampı ile salgın döneminde gençlerimizi bilim ile buluşturmak amacıyla Vakfımızca ücretsiz e kamplar düzenlenmiştir. Ödemiş te yaşayan gençlerimizin bu eğitimlerden istifade etmelerini öneriyorum. Ödemiş TÜGVA olarak,gençlerimizi milli ve manevi değerlerine bağlı, ahlaklı, erdemli bir şekilde yetiştirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu tür eğitimlerle gençlerimizi ilimle ve bilimle buluşmalarına vesile olmayı amaçlıyoruz.

Milli Teknoloji Hamlesini destekleyen e-kamplar, öğrencilerin eğitim hayatlarına nitelik kazandırmak ve yeni projeler üretmek isteyen liseli öğrencilere fırsat tanımak için planlandı. Başvurular “TÜGVA Lise” instagram hesabında yer alan;https://formlar.tugva.org/Lise/Ekamp  adresi üzerinden yapılmaktadır. Ücretsiz e-kamp eğitimleri Zoom programı üzerinden gerçekleştirilecektir. Öğrenciler başvuru esnasında vermiş oldukları bilgilere göre seçilecek ve sınıflara ayrılacaktır. Ücretsiz e-kamplara başvurunuzu yapıp kişisel gelişim ve üre-tim konusunda gelecekteki yerinizi şimdiden alın” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ