Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Bedia Akartürk Hayranı Hayallerine Kavuştu

Reklam

Ödemiş’in Bademli Mahallesinde yaşayan ve Türkücü Bedia  Akartürk  hayranı  Ramazan  Kepenek  isimli  vatandaş  Birgi’de  Ödemiş’in  Akartürk’ün kendisini  evinde  ağırlamasıyla   mutluluklarının  en büyüğünü  yaşadı.

“4 YILDAN BERİ  BU ANI  BEKLİYORDUM”

Önceki akşam   Akartürk’ün Birgi’deki  evinde  ziyaret ederek ayrıca  Akartürk’ün  kendisine  özel  bir mini  konser vermesiyle  daha da mutlu olan  Ramazan Kepenek  “Uzun  yıllardan  beri hayatımda özel bir  Bedia Akartürk hayranlığı başladı. Söylediği  türkülerin  yanı sıra ayrıca  kendisinin   özel   hayatındaki   giydiği elbiseleri ve   sevdiği   bazı tutkunluklarını  bile araştırmaya  başladım. Bunun   yanında tüm  türkülerini  ile yatıp  kalkıyordum.   Çok uzun  zamandan  beri kendisini gerek  televizyonlardan  ve gerekse konserlerinden   takip ediyorum. Mümkün olduğu  sürece konseri  nerede olursa  olsun  gitmeye  çalışıyorum.  Allah  bugüne  nasip   etti ve  sadece  bizler için evinde özel  bir mini konser  verdi. Bu  mutluluk  bana  ömrün  boyunca yeter.  Allah  ona   her  zaman  uzun ömürler  nasip  etsin inşallah” dedi.

“BU SEVGİ BENDE HİÇ BİR ZAMAN BİTMEYECEK”

Birgi’de  Akartürk’ün evinde kendisini canlı  dinlemenin  mutluluğuna erişen  Akartürk  hayranı  Kepenek “Ödemiş’in yetiştirdiği  Türkiye  ve dünya  genelindeki   başarısı elde eden  Bedia Akatürk Ödemiş’in  Müzikte   büyük bir  gurur kaynağıdır.  Ben  kendisini  uzun   yıllardan    beri  hep yakından  takip ediyorum.   Kendisine özel  çiçek  ve  onun sanat  hayatındaki  ilk giydiğini  elbisenin  küçük  bir  şekilde   aynısını  kendisine  hediye  olarak takdim   ettim. Çok  Mutluyum. Bu geceyi asla  unutmayacağım.” Dedi.

Türkiye’ye mal olan   ünlü  Türkücü  Akartürk’ün  Ödemiş’in  ve  Ülkenin  bir değeri olduğunu  ifade eden   Ödemişli  Okul  Müdürlerinden  Ramazan Göçen  “Bademli Mahallemizden     Ramazan  Kepenek  isimli arkadaşımız  Bedia  Akartürk’ü yakından görmek  ve ona  bir şeyler  hediye etmek için can attığını  dile  getirmesi  üzerine  bende  bu konuda  bir girişim yaptım.  Bizleri  bu konuda   anlayış  göstererek kırmayan  ve evinde  bizleri  hem ikramlarıyla, hem de   müzikleriyle  coşturan  sevgili  Akartürk’e sonsuz  sevgilerimi  sunuyoruz.   Bedia Akartürk sanatçılığındaki  büyük bir  başarısının  olmasının  yanında insanlığı  ile  de   herkesin  gönlünde  taht kuran   bir insandır.” dedi.

AKARTÜRK  VE SAZ ÜSTADI CUMAALİ KALKAN  MİNİ  KONSERİYLE  KONUKLARINA  UNUTULMAZ  BİR GECE YAŞATTI.

Ünlü  türkücü  Bedia  Akartürk  evine  gelen  hayranları Bademli Mahallesinden   Ramazan  Kepenek, Ramazan  Göçen,  diğer  konuklarına  eşsiz  türkülerini  canlı olarak  sundu.

Gecede coşkulu  müzikler  karşısında  geceye  katılan  konuklar  da alkışlarıyla  ünlü  türkücü Akartürk’e   desteklerini verdiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ