Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Eriş, Tekelli Mevkiinde Esnaflarla Bir Araya Geldi

Reklam

Bulundukları işyerlerin yıkılacak olması nedeniyle  yakın bir yerinde yeni oluşan işyerlerine  taşınan esnafları Başkan  Eriş  ziyaret  gerçekleştirdi.

“ÇEVRE YOLUNDA GÜZEL BİR HAREKETLİLİK YAŞANACAK”

Çevre Yolundaki  esnaflardan Mutahhar Ateş “Ödemiş  Belediye  Başkanımız  Mehmet  Eriş  yeni işyerlerine  taşınan   esnaflara  güzel bir  ziyaret  gerçekleştirdi.  Burada  önemli  olan hangi  siyasi  parti olursa  olsun   önemli  olan bir takım atılacak adımlarda  ortak fikirler  ve ortak  kararlar alınmalıdır.  Bu konuda  Başkanımız  Eriş’in yaptığı   samimi  ziyaretten dolayı  kendisine çok  teşekkür  ediyoruz.” Dedi.

“BURAYA BANKAMATİK KONULMASI İÇİNDE GİRİŞİMDE BULUNACAĞIZ”

Mahalle  Esnaflarından  Ateş  “Çevre yolundaki  hareketlilik ve Kuvvetli’deki yaşanan esnaf  yoğunluğu ile birlikte  buraya  ayrıca  bankamatik konulması  için önümüzdeki günlerde  gerekli  girişimlerde  bulunacağız.  Buradaki  ayrıca  yaşayan yaşlı vatandaşlarımız da  var.   Emekli maaşları çekmek için çarşıya  kadar gitmek zorunda  kalıyorlar. Bu konuda da   esnaflar  olarak  bir bankadan   bankamatik  konulması için gerekli  girişimleri  esnaf arkadaşlarımızla  birlikte gerçekleştirmeyi  düşünüyoruz.” dedi.

Her daim  esnafların  yanlarında  olduklarının  bir  kez  daha altını çizen Ödemiş  Belediye  Başkanı  Eriş  “Bugün yaptığımız ziyarette işyerlerine yeni taşınan esnafların hal ve hatırlarını sormak  onlarla  bir kez  daha birliktelik  yaşamak için bir  araya geldik.  Bundan sonra buna benzer  ziyaretlerimizi  sürdüreceğiz. Burada   esnaf arkadaşlarımız  güzel  bir birliktelik  oluşturmuşlar. Yine  hemen  yakınında yeni  bir lokantada hemen  yanlarına açılmış bizler hepsine burada  yeni mekanlarında  hayırlı işler ve  bol kazançlar  diliyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ