Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Köy Enstitüsü Mezunu İbrahim Tamkan Ebediyete Uğurlandı

Köy Enstitüsü Mezunu İbrahim Tamkan  Ebediyete  Uğurlandı
Reklam

Ödemiş’te sayılı köy  enstitüsü  mezunlarından olan öğretmen  İbrahim Tamkan  önceki  gün    yaşama  veda etmesi Ödemiş’te ailesi  başta  olmak üzere  eğitim  camiasında  ve  Köy Enstitüsü mezunlarında büyük bir üzüntü yarattı.

KÖY ENSTİTÜSÜ  MEZUNLARINDAN  OLAN  TAMKAN’IN  CENAZESİNE   EĞİTİM  CAMİASI  VE  KALABALIK  BİR KESİM ACILI AİLEYİ  YALNIZ BIRAKMADI.

Ödemiş’te  Köy  Enstitüsü mezunlarından  olan ve aynı  zamanda  İlçenin tanınmış ve sevilen  ailelerinden olan Tamkan ailesinin   büyüklerinden  ebediyete  uğurlanan   İbrahim  Tamkan için yapılan cenaze  töreninden sonra  dualar  eşliğinde son  yolculuğuna  uğurlandı.

Yapılan  cenaze  törenine Ödemiş Belediye Başkanı  Eriş katılırken “Köy Enstitüsü mezunu emekli öğretmenlerimizden, değerli büyüğümüz İbrahim Tamkan son yolculuğuna uğurlandı. Öğretmenimiz İbrahim Tamkan’a Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve öğrencilerine sabır ve başsağlığı dilerim. Köy  Enstitüsünün  değerli  eğitimcilerinden  olan ve bugün ebediyete  uğurladığımız   İbrahim Tamkan’ın değerli  tüm  yakınlarına  başı  sağ olsun  dileklerimi paylaşmak istiyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ