Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Zeybek Mandıra İzmir’de Şubesini Hizmete Açtı

Zeybek Mandıra İzmir’de Şubesini Hizmete Açtı
Reklam

Ödemiş’in köklü mandıralarından  olan  İlçenin  Tekelli mevkiindeki tesislerinde hizmete  devam eden  Zeybek  Mandıra   Ödemiş’ten  sonra İzmir Bornova İlçesinde  ilk şubesini  hizmete açmanın  mutluluğunu  yaşadı.

BORNOVA’DA AÇIŞILIŞI  BAŞKAN ERİŞ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Ödemiş Belediye  Başkanı  Mehmet  Eriş   Zeybek Mandıranın  İzmir’deki işyerini hizmete açarken  “Ödemiş’in  Mandıracılık  dalındaki  yüz akımız firmalarından Zeybek Mandıra’nın zengin yöresel ürünleri Bornovalılarla buluşturacağı yeni şubenin açılışını Meclis Üyemiz Mustafa Gerçek ile birlikte gerçekleştirdik. Ödemiş’in süt ürünlerini ve lezzetlerini Bornova’ya taşıyan yeni şubenin hayırlı, uğurlu ve bol kazançlı olmasını dilerim. Ödemiş’te son  yıllarda   süt  ve süt ürünleri  alanında ciddi anlamda ilerlemelerle  Ödemişimizin  adı duyurulmaktadır. Ben  bu anlamda  yöresel  ürünlerimizin İzmir de tanınmasını  sağlayacak  olan değerli firma  sahibimiz   Mehmet  Zeybek  ve değerli  ekibine  burada   başarılar  diliyorum.” dedi.

“BORNOVA’DAN SONRA  İZMİR’DE ŞUBELERİMİZİ  YAYGINLAŞTIRMAYI  HEDEFLİYORUZ.”

Zeybek Mandıranın  kurucularından ve   geçtiğimiz  yıllarda  rahmetli  olan babası  İsmail Zeybek’ten  bayrağını  aldıktan  sonra  aynı  çizgide  sürdürerek Zeybek Mandıranın  adını  duyurmayı  başaran  İşyeri Sahibi Mehmet  Zeybek  Ödemiş’in önemli   yöresel ürünleri  olduğunu   bunu  da açacak oldukları çeşitli şubelerle  tanıtmak için şube ataklarını sürdüreceğini  ifade etti.

Zeybek “Ödemiş’te işyerimizde üretilen  Peynir çeşitleri, tereyağı ve bir çok zengin ürünlerin  yanında ayrıca  yöresel  bir çok ürünlerin olacağı  zengin  bir çeşit ürün potansiyeline  sahip işyerimizin, Bornova’daki Zeybek Yöresel  Gurme adı altındaki işyerimizin   açılışına  katılan başta  Ödemiş  Belediye  Başkanımız Mehmet  Eriş  olmak üzere  Köy-Koop  adına  Mustafa  Gerçek ve  açılışta bizleri  yalnız  bırakmayan eş ve dostumuza  ayrıca  değerli  Bornova  halkına  katılımlarından  dolayı ayrı ayrı  teşekkür ediyorum.  Ödemiş’in süt ve süt ürünleri alanında  ilçemizin  adını İzmir’de çeşitli semtlerde  duyurmayı hedefliyoruz. Bornova ilçesinde  zengin çeşitlerimizle  İzmirlilerin damat  tadı  olmayı  hedefliyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ