Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Cenazede Bir Araya Geldiler

Reklam

Ödemiş’te  üzüntü  yaratan  Ödemiş 3. Noteri  avukat  Ayla  Yılmaz  Bektaş’ın  ilçeye  bağlı  Kaymakçı Mahallesinde cenazesi dostları da bir araya  getirdi.

Camii önünde Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Kaymakçı Eski Belediye Başkanı Halil  Güler ve Ödemiş Kent Gazetesi Hukuk Danışmanı Bülent Sarı  yaşanan buluşmada  bir araya  geldiler.

Cenazeler ve düğünlerin  insanları bir  araya  getirdiğini ifade eden Kaymakçı Eski Belediye Başkanı Halil Güler “Önceki gün yaşanan ve mahallemizin seçkin insanlarından sevgili  avukatımız Ayla Yılmaz Bektaş’ın  cenazesi  dolayısıyla  bir araya  geldik. Burada beni sevindiren Ödemiş Belediye Başkanı  Mehmet Eriş  ve aynı  zamanda  kendisini  her zaman dostluğunu  ve sevgisini  gördüğüm  Ödemiş’in  değerli avukatlarından Bülent  Sarı’yı görme  fırsatını  yakaladım.  Cenaze olsun, düğün ve merasimler olsun  insanların  önemli  olan acıyı  da, sevgiyi de paylaşmaları . Makamlar gelip geçer ama baki kalan dostluklar olacaktır. Ben  bugün belediye  başkanı  olmasam bile yine halkın vatandaşın içindeyim.” Dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ