Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kiraz’da Yangın Büyümeden Kontrol Altına Alındı

Kiraz’da Yangın Büyümeden  Kontrol Altına Alındı

Kiraz İlçesine bağlı YUkarı Karaburç Mahallesinde çıkan yangın sonucunda, vatandaşlara ait zeytin ağaçları ve ormanlık alanın yandığı bildirildi.
Kiraz İlçesinde çıkan yangına İzmir Orman Şefliğine ait yangın söndürme araçları, Kiraz Belediyesine ait yangın söndürme ve havadan yapılan müdahale sonucu yangın kontrol altına alınırken Karaburç Mahalle Muhtarı Ahmet Dana yaptığı açıklamada “Yukarı Karaburç Mahallesinde başlayan yangın neticesinde, köyümüzde bazı vatandaşlara ait zeytin ağaçları ve ormanlık alan yandı. Yangın yerden ve havadan yapılan müdahale sonunda kontrol altına alınabildi.” dedi.
Kiraz’da çıkan yangına Kiraz İlçesine vekaleten bakan Beydağ Kaymakamı Abdurrahman Çelebi, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar ve Kiraz İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ali Kaykas ile birlikte yangın mahallinde incelemelerde bulundular.
Kiraz İlçesine bağlı Yukarı Karaburç Mahallesinde çıkan yangın havadan ve İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler, Kiraz Belediyesinin yangın söndürme ekipleri ile ortaklaşa çabayla akşam saatlerinde yangın kontrol altına alındı.
Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ