Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Yılmazlar, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’i Ziyaret Etti

Reklam

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger ile bir süre görüşüp sohbet eden Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, “Sayın Valimiz ile çok güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Sayın valimizin bizim için yeri apayrı. 1993 yılında ilçemizde kaymakamlık görevi yapmıştır. 07.09.1993 tarihinde de ilçemizde ilk kez Yerel Ürünler İncir Festivalinin düzenlenmesine öncülük ederek ilçemize büyük katkılar sunmuştur. O günden bu yana ilçemizde Kurtuluş günlerimizde aynı zamanda Yerel Ürünler ve Kültürel Etkinlikler Festivali yapılmaktadır.”dedi.Başkan Yılmazlar, Sayın Köşger’e ilçesinin Yerel Ürünler ve İncir Festivalindeki fotoğrafının çerçevesini hediye ederek, Beydağ’ın lezzetli incirlerinden ikram etti.

“ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE GÜZEL PROJELERE İMZA ATACAĞIMIZA İNANIYORUM.”

Beydağ Belediye Başkanı Yılmazlar “Önümüzdeki birlikte çalışma sürecimizde Sayın Valimiz ile çok güzel işler başaracağımıza inanıyor ve Beydağ’ımızı bir adım ileriye taşıyacağımızı biliyoruz. Sayın Valimiz ile güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Misafirperverlikleri için kendisine çok teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum.’’dedi.

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger Başkan Yılmazlar’a nazik ziyaretleri için teşekkür ederek Beydağlılara selamlarını iletti.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ