Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖTO’dan Yeni Kaymakama Hayırlı Olsun Ziyareti

ÖTO’dan Yeni Kaymakama Hayırlı Olsun Ziyareti

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Meclis Başkanı İbrahim Sürav ve Yönetim Kurulu Üyesi H.Selçuk Bütün ile birlikte yeni Ödemiş Kaymakamımız Sayın Fatih Aksoy’u ziyaret etti.

Ödemiş ekonomisinin görüşüldüğü ziyarette bölgenin olanak ve imkanları hakkında konuşuldu. Tarım ve hayvancılığın yoğun olduğu Ödemiş ve çevresinin Küçük Menderes havzasının en verimli toprakları olduğu yönünde görüşlerini dile getiren Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş süt üreticiliğinde de bölgenin en çok süt üreten ilçesinin Ödemiş olduğunu ifade etti.

Tüm dünyanın ve ülkenin zorlu bir dönemden geçtiği Covid-19 sürecinde de Ödemiş Ticaret Odasının üyeleri için yapmış olduğu çalışmalar aktarıldı ve bu süreçte yapılan analizler rapor halinde Sayın Kaymakam Fatih Aksoy’a sunuldu. Aynı zamanda  Ödemiş Ticaret Odası tarafından alınan , garanti markası belgeli Ödemiş Tulum peyniri ve Ödemiş Tulum Lor Peynirinden ve Coğrafi işaret belgesi alınan Kestane şekerinden bahsedildi.

İlçemiz için hayırlı olmasını dileyen Ödemiş Ticaret Odası Başkan’ı Rıfat Eriş, yeni Kaymakamımıza görevinde başarılar diledi.

Haber  Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ