Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Amacımız Ödemiş’imizin Menfaati Olsun!

Reklam

CHP Ödemiş ilçe örgütü  gençlik  kolları başkanı Özgür Günlü yaptığı açıklamada “Siyasette yeni olabilirim. Ancak bu bilgi sahibi olmadığım anlamına gelmez.

Bugün sosyal medya hesaplarından görüyorum ki özellikle “CHP’nin neferiyiz. Yıllarca hizmet ettik” diyen, CHP’nin adı altında makam sahibi olanlar, yine hazımsızlık içerisinde olup CHP’nin ve CHP’ye gönül vermiş kişilerin oylarıyla seçilen bir başkanı hedef almışlar.

Evet, varsa yanlış zaten eleştirilsin. Doğru olanın yapılması adına tek yumruk olunsun ve önerilerinizi Ödemiş içinde yapılacak olan her katkı için Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’in direk makamını ziyaret edip çıkıp paylaşabileceğinizi düşünüyorum.

Ama sorun şu kişisel menfaatleriniz, kişisel menfaatleriniz yerine getirilmediği için makam sahipleri hedef haline getiriliyor. Sakın bizim için önemli olan “Ödemiş” demeyin. Hepiniz hakkında geçmişinize dair bilgi sahibiyim.

Bugün Ödemiş girişini eleştirenler, zamanında makam sahibi iken Ödemiş su kesintisi yaşıyordu. Aynı bugün yaşanılan sorun gibi. Eriş, bir sorun veya istek olduğunda sizimi arıyordu yoksa sosyal medyadan mı paylaşıyordu.

Zamanında belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliğinde yer kapma yarışında birbirlerinin ayaklarını kaydırma planları yapanların; “yer edinemeyince, kendilerinden birilerinin işe alınmaması da buna dahil” bir arada olmaları da şaşırtıcı…

Unuttunuz mu birbirinizin ardından çevirdiğiniz oyunları, söylediğiniz kelimeleri…

Bu da gösteriyor ki Ödemiş halkını ve gerçekten CHP’ye çıkarsızca gönül vermiş insanları aptal yerine koymayın. Sizin derdiniz kişisel menfaatleriniz. Gerçekten Ödemiş olmuş olsa idi zaten bu zamana kadar oturduğunuz makamların hakkını verirdiniz.

Mehmet Eriş ve Hikmet Güriş makamını ziyaret ettiniz de kabul etmedi mi sizi.

Ödemiş sorunları ortada ve bu sorunların çözüm bulmama sebebi ne şuan ki Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, ne de Hikmet Güriş’tir. Arkadan çevrilen oyunların hepsi ortadadır. CHP ocağında yetişmiş, bir bir görev almış ve bundan sonra da almayı hedefleyen siz büyüklerimizin bizlere örnek olmasını bekliyoruz. Yoksa sizlerin de diğerlerinden farkınız kalmaz.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ