Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’te Spor Okulları Açılıyor

Reklam

Ödemiş Belediyespor’un basketbol ve voleybol dallarında düzenleyeceği spor okulları 24 Ağustos’ta çalışmalarına başlıyor. Spor okulları, Koronavirüs tedbirlerine uygun şekilde Ödemiş Spor Salonu’nda yapılacak.

Geçtiğimiz sezon basketbol ve voleybol dallarında spor okulları açan, voleybolda da İzmir’de liglere katılım gösteren Ödemiş Belediyespor, yeni normal dönemin yeni kurallarına uygun biçimde spor okulları açacak. Çocukların yeni normal dönemde de sağlıklı gelişimlerine sporla katkı sunulması için gerçekleşecek spor okulu çalışmaları 24 Ağustos’ta başlayacak. Kayıtların devam ettiği spor okullarında çalışma programı, öğrencilerin yaş gruplarına göre belirlenecek. Basketbol ve voleybol spor okullarına Ödemiş Spor Salonu ev sahipliği yapacak. Tüm çalışmalarda Koronavirüs tedbirleri mutlaka dikkate alınacak.

2003-2013 yılları arasında doğanların katılabileceği basketbol spor okulu antrenör Murat Akçıl, 2003-2011 yılları arasında doğanların katılabileceği voleybol spor okulu da antrenör Adnan Büyükkırlı yönetiminde gerçekleştirecek. Spor okulları aracılığıyla Ödemiş Belediyespor’un İzmir’de liglere katılan basketbol ve voleybol altyapı takımlarında lisanslı sporcu olma imkanı da sağlanacak.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ