Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Güçlühan Otomotiv, İnşaat Sektöründe de Hizmet Verecek

Reklam

Ödemiş’te  Güçlühan  Otomotiv olarak hizmet veren Gökan Güçlü’nün işletmeciliğindeki  firma ayrıca İnşaat  sektörüyle de Ödemişlilere  hizmet verecek.

SARAÇOĞLU CADDESİNDEKİ AÇILIŞA GENİŞ KATILIM SAĞLANDI.

Saraçoğlu Caddesinde hizmet vermeye başlayan Güçlühan  Otomotiv ve  İnşaat firmasının açılışına kalabalık  bir katılım  sağlandı.

Ödemiş’in tanınmış ve sevilen  simalarından  Gökhan Güçlü “Ödemiş’te  yeni açtığımız  işyerimizde Güçlühan Otomotiv olarak bu sektöründen sonra ayrıca İnşaat sektörü alanında da hizmet  vereceğiz. Bu yönde  destek veren  yine inşaat sektöründeki önemli isimlerinden  Gold  Yapı sahibi Seçkin Öner’e desteklerinden dolayı  teşekkür  ediyoruz.  Gelişen  ve büyüyen Ödemiş’te  otomotivde olduğu  gibi inşaat sektöründe de  en iyi hizmet anlayışı sürdürmek istiyoruz. Ayrıca  işyerimizin  açılışına katılan tüm değerli  müşterilerimize  katılım  desteğinden  dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Açılışa katılanlardan Kaymakçı eski Belediye Başkanı Halil Güler “Ödemişimizde kendi alanında önemli  bir çizgiye  sahip  Güçlühan  Otomotiv’in  bu daldaki çalışmalarından sonra  yine gelişen  ve  büyüyen  Ödemiş’te  İnşaat sektöründe de, hizmet verecek olmasından  dolayı da kendilerine  bu açılan  yeni işyerinde  hayırlı  kazançlar  diliyorum.” Dedi.

Güçlühan  Otomotiv  ve İnşaat  Firmasının  açılışına  Ödemiş Ziraat Odası Başkanı ve İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet  Kocaağa,  Birliğin 2. Başkanı  İbrahim Armutlu, Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı  Muhammet  Şen,  Kaymakçı Eski Belediye Başkanı  Halil  Güler, Ak Parti Gençlik  Kolları Başkanı Tahir Yılmaz, İzmir Seyahat firma  sahiplerinden Hakan  Acun  ve  işyeri  sahibinin eş, dostları ile  müşterileri  yapılan açılışta buluştular.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ