Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Saman Deposunda Yangın Çıktı

Reklam

Ödemiş İlçesinin  Bayramkuyu mevkiinde bir çiftlikte meydana gelen olayda saman  deposunda yaklaşık 40 ton samanın yandığı bildirildi.

Yangının Elektrik kontağından çıktığını tahmin ettiğini  ifade eden Mehmet  Bayındır yaptığı açıklamada “Kendimize ait çiftlimizde bir anda dumanların geldiği gördük. Daha sonra bir dumanların yerini alevlere bırakmasıyla çiftliğimizde bulunan hayvanları yangın mahallinden uzaklaştırarak kurtardık. Yangında gerekli müdahaleye rağmen 40  ton samanım yandı.” Dedi.

Hürriyet Mahallesi Muhtarı Recep Yeşiltaş “Mehmet Bayındır’ın çiftliğinde çıkan yangından,  sadece samanlar yanmış Allahtan hayvanların kurtarılmasının bir nebze olsun sevindirici olduğunu  düşünüyoruz. İtfaiye ekiplerimizde, elinden gelen çabayı sarf ettiler.”dedi.

Çiftlikteki saman deposunda meydana gelen yangını  İzmir Büyükşehir Belediyesinden 1 adet Yangın söndürme aracı, Ödemiş Belediyesinden 2  yangın söndürme aracı ve Ödemiş Belediyesine ait 3 adet İş makinesi ile  yangın  yaklaşık 1,5  saatlik çalışma  neticesinde  kontrol altına alındı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ