Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Düğün Magandası Tutuklandı!

Reklam

DÜĞÜN KONVOYUNDA 5 YAŞINDAKİ  ÇOCUĞUN YARALANMASIYLA İLGİLİ 1 KİŞİ  TUTUKLANDI

Ödemiş’in  Hamamköy Mahallesinde meydana  gelen  düğün merasiminin konvoyunun silah ve tüfeklerle havaya ateş  açmaları  neticesinde  Mahallede yaşayan 5 yaşındaki Neriman Bulut’un evlerinin  önünden geçen düğün konvoyunu izlemek isterken  tüfekten çıkan saçmalarının vücuduna isabet etmesi neticesinde yaralanmıştı.

GÖRÜNTÜLERİN  DETAYLI OLARAK İNCELENMESİNİN ARDINDAN TUTUKLAMA  GELDİ.

Ödemiş’e bağlı  Hamamköy Mahallesinde 5 yaşındaki Neriman Bulut’un  yaralanması olayının  ardından Jandarma Ekipleri düğün konvoyu görüntülerini  detaylı olarak incelemesinin ardından serbest kalan şahıslardan S.I. isimli şahıs tekrar çıkarıldığı Ödemiş  Cumhuriyet  Savcılığında ilgili mahkemece  tutuklanarak cezaevine gönderildi.

OLAYIN  GEÇMİŞİ

Ödemiş’e bağlı  Hamamköy  Mahallesinde meydana gelmesi sonucunda  İddiaya göre, sünnet düğünü sonrası yasağa rağmen çok sayıda araçtan oluşan konvoy yapılmış  Konvoyda bulunan bazı araçlardan da havaya ateş açılmıştı. Bu sırada evinin balkonunda oturan Neriman Bulut’un (5) yüzüne ve vücudunun çeşitli yerlerine saçma isabet etmesi  sonucu  Ödemiş Devlet Hastanesine  daha sonra da İzmir 9 Eylül  Üniversite Hastanesine sevk edilmişti. Ve yaşanan  olayla ilgili olarak 3 kişi göz altına alınmıştı. Gözaltına alınan  şahıslar Adli  Kontrol şartıyla serbest bırakılmışlardı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ