Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kocakabak’ın Mutlu Günü

Reklam

Haberler Ege Gazetesi sahibi Gazeteci yazar Sivil Toplum Örgütleri Genel Başkanı ve Ödemiş Pirinççi Köylüleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Halil Kocakabak geçtiğimiz günlerde Tuğçe hanım ile hayatını birleştirdi.

Koronavirüs kuralları gereği sınırlı sayıda davetliyle Eşrefpaşa Nikah salonunda gerçekleşen merasime çift’in yakın akraba ve arkadaşları katılım sağladı.

Ailelerin  İstanbul, Bursa, Urfa, İzmir, Kemalpaşa ve Ödemişteki  yakınları nikaha katılarak çifti yalnız bırakmadı. Aynı zamanda nikaha Birgi eski Belediye Başkanı Cumhur Şener eşiyle katıldı.Çift’in nikah şahitliğini Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ve Ömer Ecerdir yaptı.

Başkan Selvitopu kısa bir konuşma yaparak şunları söyledi; Bugün burada dünya evine giren çiftimizin mutluluklarını paylaşıyoruz ve bir ömür boyu sevgi saygı ile mutlu bir yaşam sürmelerini diliyoruz. İnşallah yetiştirecekleri nesiller Cumhuriyetimize bağlı Vatan Millet sevgisiyle yetiişecektir” dedi.

Geleneksel gelin alma merasimi ile başlayan nikah töreninin ardından çift’in yakınları Gaziemir’deki Cengiz Kır Düğün salonunda yemekte bir araya geldi. Nikah törenine İzmir Valisi Yavuz selim Köşger, Alaattin Çakıcı, Buca belediye Başkanı Erhan Kılıç, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Küçük Menderes Havzası Yörük Türkmen Federasyonu Başkanı Sabri Karagül, Bayındır Yörük Türkmen Derneği Başkanı Hasan Güzelsu, Menderes Yörük Türkmen Derneği Başkanı Ali Durut, Ankara’dan Dünya Türk Birliği Genel Başkanı Murat Çobanoğlu ve 1981 yılı Hava Astsubay devreleri çelenk yolladı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ