Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Belediye Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Reklam

Ödemiş  Belediyesinin aylık rutin olarak gerçekleştirilen  Meclis toplantısı  gerçekleştirildi.  Başkan Eriş  21 maddelik gündem maddelerine geçilmeden önce Ödemiş Belediyesinin  yaptığı faaliyetler konusunda çeşitli bilgilendirmelerde bulundu.

Başkan Mehmet Eriş “Geçtiğimiz  günlerde ilçemizin düşman işgalinden kurutuluşunun 98. Yılını kutladık. Şehitlerimizi andık, o günün değerlerini andık. 100. Yıla az kaldı, ama kurtuluşun 98. Yılında coşkumuzda, heyecanımızda 98 kat daha büyük oldu. Önemli olan o günü yaşatanları unutmamak, ülkemiz tarihi açısından da İlçemiz tarihi açısından da önemini vurgulamak oldu. 26-30 ağustos, 1 eylül Kiraz, 2 Eylül Beydağ, 3 Eylül Ödemiş, Tire ve Bayındır bu şekilde devam ediyor. 9 Eylülde İnşallah İzmir’in kurtuluşunu da hep birlikte yaşamış olacağız. Tabii Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü de anmadan geçmek istemiyorum ben. Geçtiğimiz Salı günü İzmir Valimiz Yavuz Selim Köşger  ilçemize gelerek hem  kaymakamlığımızı hem de belediyemizi ziyaret etti. Kendisini 1 saate brifing vererek  ilçemiz sorunlarını aktardık. Ve sonra Gölcük’te Prenses Otelin olduğu bölgeyi  daha sonra da Birgi’ye inerek oradaki Ödemiş Belediyesi tarafından sürdürülen çalışmalar ve olması gereken isteklerimizi kendisine ilettik. Vali  Köşger’in gün boyunca bizlerle olması ve bunun yanında ayrıca  ilçemizin  turizm faaliyetlerine yönelik çalışmalarda inceleme de, bulunmasından dolayı kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Ödemiş Belediyesinin  aylık  gündem maddeleri   Ak Parti, CHP, MHP  ve İYİ Partili Belediye Meclis üyelerinin  görüşüne sunularak yoğun gündem maddeleri karara  bağlandı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ