Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Şen ve Akyıldız Ailelerinin Mutlu Günü

Reklam

Ödemiş’te eski Fotoğrafçı esnaflarından Stüdyo Erol’un sahibi ve aynı zamanda uzun yıllar  Doğan Haber Ajansının Ödemiş eski muhabirlerinden Ödemiş Akıncılar Mahallesi Muhtarı  Erol Şen ve Özlem çifti ile Yine Ödemiş’in tanınmış  ailelerinden  Sevil-Hamza  Akyıldız çiftlerinin evlatları Gamze ve Çağatay çiftinin mürüvvetini görmelerinin mutluluğunu yaşadılar.

GENÇ ÇİFTİN NİKAHINI ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ERİŞ KIYDI.

Yaşanan Pandemi sürecine rağmen coşku ve heyecanın bol olduğu düğünde gecenin genç çifti alkışlar eşliğinde salona giriş yapmalarının ardından yine çiftin kendi tercih ettikleri parçayla gecenin ilk dansını gerçekleştirdiler.

Düğünde çiftin nikahını Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet  Eriş kıydı. Başkan Eriş “Değerli  davetliler Corona ne yazık ki düğünleri ve nikahlarımızı bu hale getirdi. Burada en önemli  olan bu gecenin mutlu çiftlerinin düğünüdür. Ödemiş’in tanınmış aileleri Akyıldız ve Şen Ailelerinin  sevgili evlatları Gamze ve Çağatay çiftimizin mutlu merasimi için bir arada toplanmış bulunuyoruz. Burada  bu mutlu günde gecemizin çiftinden  evet sözlerini de aldıktan sonra, bizlere verilen yetkiyle kıyılan bu nikah merasiminin başta Akyıldız ve Şen ailelerine ve çiftimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, Kendilerine bir Ömür boyu mutluluklar temenni ediyorum.” dedi. Başkan  Eriş nikah cüzdanını  gelin Gamze’ye verdi.

Gecenin devamında  nikah merasimi mutluluğunu yaşayan Gamze-Çağatay Şen çifti daha sonra Grup 78 Tire eşliğinde, günün  sevilen dans parçalarıyla sahnede yer almasının ardından sonra  hareketli parçalarla eş ve dostlarının,  sosyal mesafe kurallarına uyarak bol bol oynayarak düğün gecesinin  coşkusunu  ve mutluluğunu doyasıya yaşadılar.

Ödemiş Kent Gazetesi Ailesi olarak Akyıldız ve Şen ailelerine  düğün merasiminin hayırlara vesile olmasını diler, Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar temenni ediyoruz.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ