Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ak Parti Tire İlçe Teşkilatında Başkan Falakalı Oldu

Reklam

AK PARTİ TİRE İLÇE KONGRESİ TİRE KAPALI SPOR SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tire İlçe teşkilatının kongresinde  Ak Parti’nin Tire’de ilk kez birden fazla listeyle gerçekleştirdiği kongre olması dikkat çekti. Kongre sonunda partililerin teveccühü ile Mert Falakalı Tire Ak Parti İlçe Başkanı oldu.

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HAMZA DAĞ KONGREDE PARTİLİLERE HİTAP ETTİ.

Ak Parti genel başkan yardımcısı Hamza Dağ Beydağ ve Ödemiş Kongrelerinde olduğu gibi  Tire’de gerçekleştirilen kongrede partililere seslendi. Dağ Doğu Akdeniz’e gidiyoruz ‘Yalnızız’ diyor. Yalnız olduğumuz için hiçbir şeye karışmayalım mı? Niye yalnızız? İşte biz kendi hakkımızı hukukumuzu savunduğumuz için, değerimizi savunduğumuz için, bu ülkenin insanlarına orada imkanlar sağladığımız için bize şu an cephe alıyorlar.” Yaptıkları kamuoyu araştırmalarına da değinen Dağ, pek çok kesimin kendileriyle aynı duyguları paylaştığını belirterek, “Yani bugün Türkiye’de yaptığımız araştırmalarda bizim Libya politikamızı sorduğumuzda CHP tabanından da İYİ Parti tabanından da çok ciddi destek olduğunu görüyoruz. Doğu Akdeniz’deki çalışmamızda çok ciddi destek olduğunu görüyoruz.” dedi.

TİRE AK PARTİ  KONGRESİNDE FALAKALI 193 OYLA İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ.

Mevcut AK Parti Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı ve Ali Kaygusuz’un aday olarak yarıştığı kongrede Falakalı 193 oy ile başkan seçilirken Kaygusuz ise 89 oy aldı.

Kongreye İzmir milletvekilleri Yaşar Kırkpınar, Necip Nasır ve Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen  katıldı.Kongreye Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Ak Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, çevre ilçelerden belediye başkanları ve ilçe başkanlarıyla birlikte çok sayıda partili katıldı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ