Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Uluslararası Maratonda Ödemiş’i Temsil Edecek

Reklam

Ödemiş Belediyesinin sporcusu ve başarılı atlet Nurettin Zafer  yarın (Pazar) İzmir’de Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Uluslararası maratona katılacak.

“300 SPORCUNUN KATILACAĞI ULUSLARARASI MARATONDA İLÇEMİZE BAŞARI GETİRMEK İÇİN YARIŞACAĞIM.”

Son yıllarda Türkiye genelinde yapılan maratonlara katılarak adını duyurmayı başaran  başarılı Atlet Nurettin Zafer “Yarın İzmir’de gerçekleşmesi beklenen 42 kilometrelik Uluslararası maratonda, ilçemizin adını duyurmak için elimden  gelen çabayı sarf edeceğim. Daha öncede İstanbul olmak üzere yurdun çeşitli illerinde maratonlara katılmıştım. Benim  için yeni bir maraton olan  İzmir Büyükşehir Belediyesi  Uluslarası Maratonda yarışmak farklı bir duygu olacak.” dedi.

“ZORU BAŞARMAK İSTİYORUM.”

Ödemiş Belediyesinin başarılı atleti  Nurettin Zafer “42 Kilometrelik bir parkur olacak. Türkiye  ve yurt dışından da katılımların olmasını bekliyoruz.  Ödemiş’ten biri olarak katılmamın yanında  ayrıca Tire İlçesinden Erhan Çatık isimli arkadaşımız, benimle birlikte aynı yarışta  dereceye girmek için koşacak. Maraton Uluslararası yarışın tatlı bir rekabet içinde geçmesini bekliyoruz. Diğer  farklı girdiğim  yarışmalarda olduğu gibi  derece için mücadele edeceğim.” Dedi.

Ödemiş’in adını her zaman duyurmaya devam edeceğini kaydeden Zafer “Ödemiş’te uzun yıllardan beri koşmaya devam ediyorum. Ayrıca her yıl Türkiye’nin  farklı bölgelerinde yapılan yarışmaları takip ederek katılmak için müracaat ediyorum. Bundan sonra, yine aynı şekilde Ödemiş’in  bu farklı spor branşında duyurmaya ve farkındalık yaratmaya devam edeceğim.” Dedi.

ZAFER ve GÜNDÜZ SON OLARAK KUVAYİ MİLLİYENİN ZAFERİ YILDÖNÜMÜ KAPSAMINDA ÖDEMİŞ’TEN İLKKURŞUN MAHALLEİSNE KADAR KOŞMUŞLARDI.

Ödemiş’te geçtiğimiz aylarda gerçekleşen etkinlik kapsamında Nurettin Zafer ve İhsan Gündüz  Kuvayi Milliye Zaferinin yıldönümü kapsamında Ödemiş Belediyesinin etkinliğinde Ödemiş’ten İlkkurşun’a kadar koşmuşlardı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ