Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Yeni Yıla Girerken Hediye Paketleri İle Sevindiler

Reklam

Ödemiş’te faaliyetlerini sürdüren Engelsiz Yaşam derneği diğer yıllarda olduğu gibi bu yılda derneğin üyelerine pasta ve çeşitli hediyeleri takdim ettiler.

Ödemiş Engelsiz Yaşam Derneğindeki yapılan etkinliğe, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş Nüfus Müdürü Mehmet Şık, Ödemiş Mal Müdürü Nazım Çobanoğlu ile Ödemiş Engelsiz Yaşam Derneği yönetim kurulu üyeleri ve  derneğe bağlı üyeler yapılan etkinliğe katılım gösterdiler.

Yaşanan pandemi sürecine rağmen bir etkinlikle eğlence olmadan sadece hediye dağıtımını gerçekleştirdiklerini ifade eden Ödemiş Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Hülya Tunç “2021 yeni yılı kutlamak etkinliğini Dernek olarak her yılbaşı günü özel çocuklarımıza birlikte eğlence gibi organizasyonlar yapıyorduk. Ancak bu yıl covid dolasiyla eğlence düzenlemedik. Onun yerine derneğimizde CHP, Ak Parti, Karaoğlu kuruyemiş, İYİ Parti gibi sponsorlarımız  tarafından 72 adet paket içerisinde çeşitli ürünlerimizi dernek üyelerimize takdim ettik. Dernek Başkanı ve yönetim kurulu olarak tüm üyelerimizin yeni yılını kutlarken  yeni yılda umutların gerçekleştiği dopdolu bir yıl olsun” mesajını verdi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ