Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Dağcılık Temalı Fotoğraf Yarışması

Reklam

Dağcılık sporunun tanıtımı, yaygınlaştırılması ve bu sporun görünürlüğünün arttırılması amacıyla estetik kaygılarla çekilmiş dağ ve dağcılık temalı fotoğrafların Türkiye Dağcılık Federasyonu arşivine kazandırılması ve dağcılık temalı fotoğrafların çekilmesinin teşvik edilmesi amacı ile Dağcılık Temalı Fotoğraf Yarışması yapılacağı bildirildi.Yarışma Konusu: Ülkemizden ve dünyadan dağcılık faaliyetleri, dağcılık eğitimleri veya tırmanış etkinliklerinin fotoğraflarla görselleştirilmesi ele alınacak

YARIŞMANIN  SON KATILIM TARİHİ 15 OCAK 2021

Yarışma Sekretaryası:Fotoğraflar ve katılım formu. eposta ile aşağıdaki adrese gönderilecektir.Her bir yarışmacı en çok 4 fotoğrafla (renkli, s-b veya karışık) katılabilir.Fotoğraf Boyutları: Yarışmaya sadece renkli ve siyah-beyaz sayısal (dijital) fotoğraflar kabul edilecektir. Bilgisayarda yapılabilecek değişiklikler poz ve keskinlik düzeltmeleriyle sınırlıdır. Fotoğrafların kısa kenarı en az 50 cm basılabilecek şekilde JPG formatında en düşük 1890 x 2646 pixel çözünürlükte olmalıdır.

Katılım Koşulları: Yarışma, Seçici Kurul üyeleri dışında, amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçılara açıktır. Daha önce bir yarışmaya katılıp ödül almış fotoğraflar kabul edilmeyecektir.  Fotoğrafların, yurtiçi veya yurtdışında dağcılık faaliyetleri, dağcılık eğitimleri veya tırmanış faaliyetlerinde çekilmiş olmaları gerekmektedir. Yarışmaya katılanlar bu şartnamede belirtilen bütün koşulları kabul etmiş sayılır. Şartnamede belirtilen kurallara uymayan fotoğraflar yarışma dışı bırakılır.

Katılımcı, yarışmaya gönderdiği yapıtın tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Ödül alan katılımcılardan bu beyan ve kabulleri dışında hareket ettiği anlaşılanlardan elde ettikleri ödül ve her türlü kazanımları geri alınır.Katılım Ücreti olmayan yarışmaya Türkiye genelinde katılım bekleniyor.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ