Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Tavuk Çiftliğine Kumar Operasyonu

Reklam

İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince suç ve suçlularla mücadele ve Covid19 tedbirleri kapsamında yapılan kontrol ve denetimler sonucunda

BAYINDIR VE BORNOVA’DA TOPLAM 59 KİŞİYE İŞLEM UYGULANDI

Bornova İlçesi Gökdere Mahallesinde, işletmeciğilini (N.A.) isimli şahsın yaptığı umuma açık yerde tombala oynandığı, Bayındır İlçesi Havuzbaşı Mahallesinde, (T.B.)’ye ait olan ve (Z.S.) isimli şahıs tarafından kiralanan alanda bulunan tavuk çiftliğinde tombala oynandığı tespit edilmiştir.

Bu kapsamda: belirlenen adreslere yapılan operasyonlarda Bornova ilçesinde 21, Bayındır ilçesinde ise 38 kişi olmak üzere toplam 59 kişi kumar oynarken suçüstü yakalanmıştır. Kumar oynadığı belirlenen 59 şahsa; kumar oynamak, sosyal mesafe kurallarım ve sokağa çıkma yasağını ihlal etmek, maske takmamak ve kapalı alanda tütün mamullerini tüketmekten toplam (267.349) Türk Lirası idari para cezası uygulanmış; kumar oynamakta kullanılan materyallere el konulmuştur.

Şüpheliler (N.A.), (E.K.), (U.Y.), (İ.D.), (S.Y.) ile (Z.S.) hakkında kumar oynamak amacıyla yer ve imkân sağlamaktan adli işlem başlatılmış; (Z.S.) hakkında ise “mühür bozma” suçundan ayrıca işlem yapılmıştır.

İzmir İl Jandarma Komutanlığı, başta terörle mücadele görevleri olmak üzere, kamu düzeni ve huzurun devamı ile genel emniyet ve asayişin sağlanması için milletinin emrinde kararlılıkla görevine devam etmektedir.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ