Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları Yayınlandı

Reklam

Türkiye Liglerinde Süper Lig, 2.Lig ve 3. Lig maçlarının başlamasına rağmen Amatör ve BAL Ligi maçlarının başlama tarihi konusunda maçların başlayıp başlamaması  amatör oyuncular arasında bir sıkıntı söz konusu olmuştu.

2020-2021 Sezonu Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları yayınlandı.2020-2021 sezonunda amatör futbol müsabaka, tescil ve disiplin uygulamaları, amatör lisans işlem bedelleri, amatör liglerde yaş ve kategorilerin yer aldığı uygulama esasları, 15 Ocak 2021 tarihli TFF Yönetim Kurulu toplantısında kabul edilmiş olup TFF internet sitesinde yayınlandığı bildirildi.

Amatör futbolcuların filiz lisans ve vize işlemleri 15 Şubat 2021 tarihinde başlayacak olup 30 Haziran 2021 tarihine kadar devam edeceği ve Amatör futbolcuların transfer işlemleri ise 15 Şubat 2021 tarihinde başlayacak olup bitiş tarihi müsabakaların başlamasından sonra ayrıca ilan edileceği ve ayrıca “2020-2021 Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar” kitapçığı basımı yapılarak tüm amatör kulüplere dağıtımı yapılacağı bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ