Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Soyer, Ayakkabı Üretim ve Pazarlama Kooperatifini Ziyaret Etti

Soyer, Ayakkabı Üretim ve Pazarlama Kooperatifini Ziyaret Etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Ödemiş ziyareti kapsamında çeşitli ziyaretler  gerçekleştirdi.  Soyer, geçtiğimiz günlerde İzmir’de kendisine özel bir ziyaret gerçekleştiren Ödemiş Ayakkabıcılar  Odası Başkanı Mustafa Köksoy’un şahsi gayretleri sonucu kurulan  Ödemiş Ayakkabıcılar Sitesindeki Ayakkabı Üretim ve Pazarlama Kooperatifindeki çalışmaları yakından incelemek amacıyla geldiği  kooperatifte başkan Mustafa Köksoy ile bir araya gelen Başkan Soyer burada Başkan Köksoy’dan Kooperatifin çalışmaları konusunda çeşitli bilgiler aldı.

Başkan Soyer, burada yapılan çalışmaları çok beğendiğini ifade ederek “Burada yapılan bu emekle ve azimle kurulan Kooperatifin çalışmasını yerinde görmek ve kooperatifin işleyişi konusunda bilgiler aldık. Ama şunu açık olarak söylemeliyim ki buradaki yapılan bu çalışmalar desteklenmelidir. Büyükşehir Belediyesi olarak yine projemiz dahilinde yoksul çocuklarımız için ayakkabı projemiz var.Bunu da   önümüzdeki süreçte hayata geçireceğiz.” dedi.

Ödemiş Ayakkabıcılar Odası Başkanı ve aynı zaman  kurulan Kooperatifin başkanı Köksoy  Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer’e yaptığı ziyaretten dolayı kendisine teşekkür etti. Köksoy “Ödemiş’te büyük emekler vererek kurduğumuz bu kooperatifte en güzel ayakkabıları üretmeye büyük gayret ediyoruz. Burada bizim en büyük hedefimiz böyle bir süreç içinde  burada üretilen  ayakkabıları markalaşma yönünde adımlar atmak için gayret ediyoruz.” dedi.

Haber :Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ