Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kiraz Kaymakamı Altıntaş’ın Tayini Ankara’ya Çıktı

Reklam

Babadağ İlçesi Kaymakam  Vekilliği  görevinden sonra Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak’tan görevi devralan Kiraz İlçe Kaymakamı  Ahmet Ali Altıntaş’ın  Ankara’ya tayininin çıktığı bildirildi.

Kaymakam  Altıntaş’ın Ankara’dan Sonra Yeni Görev Yerinin Belli Olması Bekleniyor.

Ege’nin en genç kaymakamları arasında, bulunan  Kiraz İlçe Kaymakamı Altıntaş kısa süreli görev yaptığı Kiraz İlçesinden sonra Ankara iline ve önümüzdeki günlerde yeni görev yerinin belli olması bekleniyor.

KAYMAKAM ALTINTAŞ KİMDİR?

Kaymakam  Ahmet Ali Altıntaş 06.09.1992 Sakarya doğumlu olup aslen Trabzonludur. İlk ve orta öğrenimini Sakarya’da tamamlamıştır.2011 yılında üniversite sınavını kazanarak Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 1 yıl okuduktan sonra bu bölümü bırakarak, 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış, 2016 yılında mezun olmuştur. Avukatlık stajını İstanbul’da tamamlayarak Avukatlık Ruhsatını 2018’de almıştır.

Kaymakam Altıntaş, 2018 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 107. Dönem Sakarya Kaymakam Adayı olarak göreve başlamıştır. Sırasıyla Çanakkale/Biga ve Trabzon/Yomra ilçelerinde Kaymakam Refikliği görevinde bulunmuştur.

10 Haziran 2019 tarihinde Denizli ilinin Babadağ ilçesinde Kaymakam Vekilliği görevinden sonra Bakanlığımızın 11/09/2020 tarihli Olur’ları ile atanmış ve 20.09.2020 tarihinde görevine başlamıştır.

Kaymakam  evli olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ